www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist caut oameni


neagoe
 Share

Recommended Posts

La 29.10.2021 la 23:58, neagoe a spus:

Cum weekendul e mai mișto de petrecut la o bere si la o dezmorteala pe chitari, caut oameni faini ca sa cântăm împreună ce ne place . Am chitare, bas, tobe, tot ce trebuie, stau la curte, rămâne să vedem dacă rezonam (0740084444)

Salut! Mi se pare interesantă propunerea ta și chiar m-am delectat cu fișierul audio pe care l-ai postat. Tu faci improvizațiile acelea sau este doar un exemplu de ceea ce ți-ai dori să cânți? Este genul de muzică pe care aș dori să o cânt și cred că prin efort comun și răbdare am putea cânta piese blues-rock, în genul celei postate de tine. Sunt chitarist nivel intermediar și mi-aș dori să mă dezvolt alături de un pasionat ca și mine. Dacă dorești să ne cunoaștem și dacă încă mai este valabil anunțul, nr. meu de telefon este 0749.037.460 (Bogdan). Am să fac câteva precizări: nu am experiență de trupă, sunt autodidact și doresc să învăț cât mai multe noțiuni teoretice și practice. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.