www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
loris

expirat vând [EXPIRAT] Chitara Washburn N5 hand made in USA

Recommended Posts

Pret: 1500 euro
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Accept schimburi

Vand chitara Washburn N5 Nuno Betetencur, hand made in USA, grif bird eye maple, tremolo floyd rose made by Schaller in Germany. Chitara suna excelent, doza de neck single a fost schimbata cu un seymour duncan, iar cea de bridge cu un dimarzio. Pretul este de 1500 euro negociabil. O vand pt ca nu ma impac cu griful ei, probabil fanii lui Nuno Betetencur o adora. Ca schimb ma intereseaza ceva cu humbuckere, dar bineinteles nu indonesia sau china. Daca mi se adauga o chitara periculoasa ca schimb pot oferi ca diferenta un bass Mayones....asadar astept oferte

IMG_20210420_175509.jpg

IMG_20210420_175452.jpg

IMG_20210420_175501.jpg

IMG_20210420_175416.jpg

IMG_20210420_175349.jpg

IMG_20210420_175323.jpg

• Like 1

Posted (edited)

Hai sa zicem ca scad la pret: 1400 sa fie! Desi e inutila scaderea....Saracia e tot cu ciucuri!!!!!!

Pe ebay nu am gasit iar pe reverb eu sunt singurul care arae asa ceva la vanzare!!!  Merita luata, ca dupa decesul lui Nuno Betetencur s-ar putea sa-i creasca valoarea!!!!!

Edited by loris

Cumparati acum, nu asteptati sa primesc confirmarea de deces...in caz de deces creste semnificativ pretul!!!!!  Singura conditie e ca viitorul cumparator sa nu sara in lada inaintea lui Nuno!!!

• Haha 3

Mergeam spre casa si la semafor, in Calea Lipovei l-am vazut pe Nuno intr-o geaca roz si avea tinea in mana un flacon de bere la 2L. A trecut pe rosu si nu i-a pasat ca veneau masini. Nu arata extraordinar. Parca tocmai venea de la oncologie si nu a primit vesti foarte bune... CURand chitara asta o sa valoreze o avere... 

• Thanks 1
  • Haha 3

Posted (edited)

Se confirmă. În cădere se pare că a luat covid de pe stâlp și după o scurtă dar zgomotoasă bătălie cu DSP-ul, care nu voia să-l lase cu petul în salvare, și-a dat ultimul harmonic.

FaceApp_1620860520074.jpg

Edited by apocapsile
  • Haha 3

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.