www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lectii chitara electrica/ acustica online orice nivel


shredder666
 Share

Recommended Posts

Salut!

Numele meu este Andrei Ionescu, absolvent al scolii  Populare de Arte Alexandria - Chitara Clasica (3 ani)
Am aprofundat acest instrument pe parcursul ultimilor 15 ani, activand in diverse trupe (cea mai lunga perioada am petrecut-o ca membru Damage Case), cu participari la diferite festivaluri (MetalHead Meeting, StudentFest Timisoara,  Global Battle of the Bands).
Am experienta atat Live, cat si un Studio, precum si capacitatea de a preda si a ma face inteles indiferent de nivelul la care se afla elevul. Am inceput sa ofer lectii acum cca. 8 ani.
In prezent ofer lectii doar online, via Skype, Facebook Video, Discord, sau orice alta platforma care permite acest lucru.

Indiferent ca vrei sa inveti primele acorduri la chitara,  vrei sa aprofundezi teoretic instrumentul, sau cauti sa iti perfectionezi tehnica, te pot ajuta!

Dupa doar 4 lectii, GARANTEZ ca vei putea improviza peste orice negativ in orice tonalitate, indiferent ca esti un chitarist incepator, sau canti de cativa ani doar invatand Tabulaturi sau dupa ureche.
Ma specializez in Rock/Blues/Pop/Metal, dar te pot ajuta sa iti fixezi si o baza in Fingerstyle, Jazz, Fusion, etc.

Tariful este de (DOAR) 35RON/ ora, mult sub nivelul serviciilor prestate, din dorinta de a va invata pe cat mai multi dintre voi tainele acestui instrument. 
Momentan am 4 cursanti, si inca 2 locuri libere.
Fiecare cursant are parte de lectie individuala!

Mai multe detalii la Tel(prefer sa fiu contactat pe Wapp) - 0746118484


Rock on!


 

avat.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 8 months later...
  • 7 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.