www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut vocalist + tobosar + bassist/chitarist dornic sa inceapa pe bass


teodor2017
 Share

Recommended Posts

Salut! Numele meu e Teo si vreau sa alcatuiesc o trupa de metal(in special thrash metal si heavy metal, dar asta ramane de decis pe parcurs)/rock. Nu conteaza cati ani ai sau chestii d-astea, tot ce conteaza e sa fii un om care ia cat de cat(cu mare accent pe cat de cat) in serios formatia. Daca vrei sa faci bani instantaneu locul tau nu e aici. Intai muzica si dupa banii. 

Nu sunt singur in asta , mai sunt niste baieti implicati , dar discutam detaliile de genul asta dupa.

Puteti sa ma contactati pe instagram la 700teo700.

Edited by teodor2017
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Salut am 25 de ani sunt din Bucuresti! Am experienta cu vocea, pot aplica multe stiluri de rock, blues sau folk plus altele... Problema este ca la activ nu am prestat cu nici o formatie, dar am cantat in public in ultimii 7 de ani din viata! Mi-ar placea sa ne intalnim fizic ca sa vedem sinergia noastra!

Link to comment
Share on other sites

Salut, ma poti contacta pe mail (teodor.togan@gmail.com) pt a stabili detaliile mai pe indelete , ca sa nu facem prea multe mesaje aici.

Daca tot scriu mesajul acesta aici voi spune si ce aveam de raspuns. Intre tine si noi, eu si cel cu care am mai vorbit, e o diferenta destul de mare de varsta. Fiecare dintre noi stapanim (zic eu) instrumentele la care cantam , dar depinde de tine daca e ok sa fie aceasta diferenta intre noi , deoarece eu am vorbit cu baiatul respectiv si e de acord .

Astept raspunsul tau.

 

P.S. Daca vrei sa te convingi cat de bine stapanim instrumentele spune mi si o sa ti trimitem cate o filmare sau inregistrare.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
On 29/03/2021 at 01:22, D8ONE said:

Salut am 25 de ani sunt din Bucuresti! Am experienta cu vocea, pot aplica multe stiluri de rock, blues sau folk plus altele... Problema este ca la activ nu am prestat cu nici o formatie, dar am cantat in public in ultimii 7 de ani din viata! Mi-ar placea sa ne intalnim fizic ca sa vedem sinergia noastra!

Salut.Suntem o trupa din Ploiesti in cautare de vocalist. Ti-am citit anuntul. Suntem interesati. Daca si tu esti astept un mesaj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.