www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Clăpar / chitarist, 16 ani, București caut trupa ( Pop / Rock / Heavy metal / Power metal)


Simonecannizz24
 Share

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Salut! 

Mai e valabila oferta:)? Sunt Teo ,si am 15 ani. Si eu sunt chitarist , dar lead. Cant destul de bine multe solouri si am o experienta se poate spune pe domeniul asta ( cant soloul de la Ride the Lightning , All Nightmare Long, Fade to black, toate 3, Hardwired, Creeping Death, in principal Metallica, dar am intrat si in Megadeth de curand cu soloul de la Tornado of Souls si acum lucrez la Conquer or Die ). 

Daca esti interesat da-mi mesaj pe instagram la 700teo700 si disctutam detaliile acolo

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
La 24.02.2021 la 20:09, Simonecannizz24 a spus:

Am experienta cu o singura alta trupa, sunt clasa a10a, cant la clape de 9 ani si la chitara de 1 an. 

Pot fi clapar / rythm guitarist 

Salut!Daca mai este valabil anuntul mi-ar face mai mult decat placere sa discutam deoarece am o trupa de metal pentru care caut un pianist!Daca iti surade ideea imi poti raspunde aici pe topic sau in privat pe instagram:irealshark

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.