www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Recommended Posts

Pret: neg
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Accept schimburi

Salutare,

Am urmatoarele cinele la vanzare, toate in stare foarte buna, fara defecte, ciobituri sau crapaturi:

Meinl Custom Extreme Metal crash 16 - 600 lei  - l-am cumparat de nou in 2013 insa l-am folosit foarte putin pentru ca e foarte loud si mai dark

Meinl Custom Extreme Metal ride 20 - 800 lei - in stare buna, stelutele din poza sunt pentru a mai scoate din reverb. Se dau usor jos cu putin spirt

Meinl Classics medium crash 16 - 500 lei - uzura normala

Meinl Classics medium crash 17 - 550 lei - uzura normala

Paiste Alpha Metal Edge hats 14 - 500 lei - uzura normala, il dau pentru ca e foarte loud si inchis ca ton, dar excelent pentru metaliferi

Zildjian Custom A Fast Crash 17 - aproape nou - 800 lei - l-am luat aproape nou, insa nu se potriveste cu setul actual; foarte putin folosit de mine, ca de altfel si de fostul proprietar din acelasi motiv.

Pentru cine doreste tot, pot face o reducere la 3000 lei tot packul si ofer ca bonus si o husa de transport.

Alte variante discutam, inclusiv schimburi.

Predare personala in Cluj, sau curier oriunde in tara.

Contact pe tel sau aici.

Pozele vin intr-un alt post.

Chiar nu doreste nimeni niste cinele bune?
Mai las din preturi ca nu ma ajuta sa le tin degeaba:

Meinl Custom Extreme Metal crash 16 - 500 lei  - l-am cumparat de nou in 2013 insa l-am folosit foarte putin pentru ca e foarte loud si mai dark

Meinl Custom Extreme Metal ride 20 - 700 lei - in stare buna, stelutele din poza sunt pentru a mai scoate din reverb. Se dau usor jos cu putin spirt

Meinl Classics medium crash 16 - 400 lei - uzura normala

Meinl Classics medium crash 17 - 500 lei - uzura normala

Paiste Alpha Metal Edge hats 14 - 400 lei - uzura normala, il dau pentru ca e foarte loud si inchis ca ton, dar excelent pentru metaliferi

Pentru cine doreste tot, pot face o reducere la 2000 lei tot packul si ofer ca bonus si o husa de transport.

Alte variante discutam, inclusiv schimburi.

Predare personala in Cluj, sau curier oriunde in tara.