www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
Solarograma

expirat vând [EXPIRAT] EHX Flanger Hoax

Recommended Posts

Pret: 600 ron
Link producator: https://shop.ehx.com/item/flanger%20hoax/guitar-effects-pedals-flangers/
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Accept schimburi

Am folosit aceasta pedala la greu, de fapt acesta este si motivul pentru care o vand, ca am stors-o creativ de toata energia si e timpul ca altcineva sa se bucure de ea.

Nu e o pedala simpla, mai degraba pentru cei cu rabdare si care doresc sa experimenteze psihedelic/shoegaze/drone/post-rockuri atmosferice...am gasit pe net si exemple foarte faine si pot sa transfer acest know-how viitorului proprietar cu niste tonuri foarte faine de small stone phaser, vibe, tremolo normal si chopped, chiar si fuzz + noise de speriat vecinii...

Eu am cumparat-o de pe ebay, are si alimentator original luat tot de mine de pe Thomann.

Pentru ca am folosit-o si live si aveam mai multe tonuri si cum nu le putem schimba foarte repede si sa le tin exact minte, mi-am pus niste repere cu banda adeziva care acum nu s-au mai luat jos de tot, a ramas lipiciul pe suprafata pedalei...dar asta nu afecteaza cu nimic functionalitatea ireprosabila..a si mai are si velcro pe spate ca a stat in pedalboard.

Schimb doar cu pedale de reverb (EarthQuaker Devices Levitation, Walrus Audio Slö, Old Blood Noise Endeavors Dark Star sau eventual RV6 de la Boss).

Am si cutia originala si cumparatorul plateste transportul daca nu e din Timisoara sau imprejurimi.

IMG_0165.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.