www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa in Bucuresti


radu_mehmet
 Share

Recommended Posts

Salut! Cant chitara ritmica, deci daca poti sa canti la lead guitar, bass, voce sau tobe, iti place metalul si stai in Bucuresti, te invit sa raspunzi.

Caut sa creez o trupa cu material original (desi e clar ca la inceput vom face si niste coveruri) si ca gen muzical m-am gandit la nu-metal si groove metal (in stilul Slipknot, Sepultura si alte trupe de genul), desi acest lucru va ramane de discutat cand vom avea un line-up stabil (fiecare opinie conteaza:) )

Membrii de preferat sa aiba intre 18 si 25 de ani, eu avand 18.

So, rock on si, daca esti interesat, hit me up.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Salut, mai e valabila oferta? Eu cant lead guitar si zic ca ma descurc destul de bine(cant solouri de genul Ride the Lightning, Creeping death, Fade to Black ,toate trei, Enter sandman in principal de la Metallica, dar si de la Megadeth mai recent Tornado of Souls sau Conquer or Die , la asta lucrez acum). Singura problema pe care o vad e ca n-am neaparat varsta recomandata de tine, dar daca esti interesat te invit sa-mi dai mesaj pe instagram la 700teo700

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.