www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist cauta trupa oriunde in tara


Petrut Iordache
 Share

Recommended Posts

Salut! Am experienta in domeniul muzicii de 9 ani dedicati chitarii anul urmator urmeaza sa merg la Academia de Muzica din Cluj. Caut o trupa sau eventual oameni cu care sa fac o trupa. De asemenea vreau seriozitate fiindca planuiesc ca aceasta pasiune sa devina un asa zis "job" cu multa munca cred ca se poate. In specail ma inclin spre genurile muzicale rock, funk, grunge. Printre trupele pe care le ascult zilnic se afla(RHCP, Alice in Chains, Pearl Jam, Soundgarden, Incubus, Bush) Daca esti interesat lasa un email sau un numar de telefon.

P.S Am o masina incapatoare pentru deplasarea instrumentelor muzicale(tobe, amplificatoare etc..) si pe langa chitara pot sa fac si backing vocals.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Salut,daca mai este valabil anuntul instagramul meu este irealshark. Eu am o trupa pentru care caut oameni dedicati si pasionati,si cred ca te-ai potrivi. Imi poti lasa si un numar de telefon ca sa putem comunica,deoarece eu am o problema cu cartela ca iti lasam numarul meu . @Petrut Iordache

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.