www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cursuri Distractive de Chitara. Chiar faine. Distinse, elegante. Ca lumea, cum s-ar zice.


PlusTop
 Share

Recommended Posts

Salutare! Sunt Shumu si predau cursuri distractive de chitara.

• Daca esti incepator sau avansat si vrei sa iti extinzi cunostintele la acest instrument a̶w̶e̶s̶o̶m̶e̶ extraordinar, vei gasi in abordarea mea solutia perfecta.

• Am o metoda f̶o̶a̶r̶t̶e̶ ̶m̶i̶s̶t̶o̶ de predare rapida, distractiva si eficienta care iti va asigura toate cunostintele necesare ca sa progresezi repede. Putem lucra tehnica, armonie, retete de tiramisu, teorie, cantece, M̶i̶n̶e̶c̶r̶a̶f̶t̶, orice.

• Ne vom concentra fix pe ceea ce te intereseaza. Ocazional ne voi intrerupe cu o glumita. Sunt o persoana foarte intelegatoare, cu o mentalitate deschisa - gandeste-te la mine ca la "amicul ala de treaba care canta la chitara. Si care stie toata teoria muzicala. Si care a terminat GTA San Andreas de 4 ori. Wow."

• Acum este perioada perfecta pentru a invata lucruri noi, skill-uri noi. Muzica in sine este relaxanta, asa ca...de ce nu ai invata sa canti la chitara intr-o atmosfera degajata si dinamica? Simte-te liber sa ma contactezi pentru o meditatie personalizata!

Spor la treaba si nu uita sa te speli pe maini!

p.s. Cativa elevi mi-au adus la cunostinta urmatoarele reactii adverse: tehnica imbunatatita, o buna intelegere a instrumentului, scaderea fricii de teorie muzicala, plantele din apartament cresc mai repede, concentrare sporita, omlete delicioase, auz imbunatatit. Un elev mi-a spus ca vecina de la 2 i-a facut cu ochiul in scara blocului

Pretul este de 70ron / ora

Telefon/Whatsapp: 0722 907 483

 

 

Edited by PlusTop
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.