www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
Blackthorn

expirat vând [EXPIRAT] Doze bune, dar ieftin

Recommended Posts

Pret: 1
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

M-am apucat de facut curatenie prin sertare si am mai dat de niste doze la care momentan nu le gasesc intrebuintare, asa ca trebuie sa plece. Preturile sunt gata negociate si doar cu predare personala in Bucuresti, nu insistati pentru trimis prin curier pentru ca nu ma complic.

DiMarzio HS2 150 lei bucata, am 2 bucati - sunt doze single coil noiseless cu posibilitatea de a obtine 2 tonuri, unul mai modern, mai rotund si mai puternic, si unul vintage foarte bun

Seymour Duncan P-Rails  200 lei - pozitia neck, este o doza care incorporeaza o bobina P90 si un rail single coil. Partea de P90 suna fantastic, si in functie de cum sunt legate bobinele se pot obtine 4 tonuri diferite: single coil tip Strat, P90, humbucker tip PAF si humbucker mai cald si mai compresat. A fost folosita in special pentru tonul fabulos de P90

Fender Custom Shop 69 120 lei - a fost data jos dintr-un Custom Shop pozitia bridge, dar poate fi folosita in orice pozitie, toate cele 3 doze din set sunt identice. Este direct ton de Hendrix, mi se pare geniala la neck mai ales, suna clar si cald, cu o tona de armonici

Suhr DSV si DSH+ 500 lei setul sau 350 lei bucata - sunt varianta usor mai calda de la celebrele SSV si SSH+, doze pe care Suhr le-a pus in mai toate chitarile cu humbuckere fabricate. Nu sunt deloc infundate, doar inaltele extreme sunt o idee mai vintage (calde).

Nu incercati sa negociati pentru ca nu raspund la tentativele de schimb sau negociere. La banii astia cine le vrea ar face bine sa se grabeasca.

Contact 0731 444 646

20201104_135024.jpg

20201104_135042.jpg

20201104_135109.jpg

20201104_135129.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.