www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
miki

expirat vând [EXPIRAT] Mojo Hand FX Rook Royale

Recommended Posts

Pret: 650 ron
Link producator: https://mojohandfx.com/products/rook-royale?variant=37543732173
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Mojo Hand FX Rook Royale - este o pedala de drive extrem de versatila de overdrive, care face de toate, de la un super clean boost, un overdrive tip TS sau chiar un drive foarte bogat in armonici. Boost-ul este clar de inspiratie Klon Centaur. Dinamica este una foarte buna, corectoarele de basi si de inalte sunt facute in asa fel incat sa ofere o plaja foarte mare de tonuri. Pedala este facuta manual la cele mai inalte standarde si cu cele mai bune componente disponibile in acest moment. Partea de boost (canalul albastru) este de inspiratie Echoplex, dar care are in plus un corector al frecventelor inalte, astfel poate fi folosit si ca tone shaping, always on preamp. Se prezinta in stare impecabila. Este varianta mai veche (desi e impecabila), care este lucrate cu componente full size, nu cu SMD-uri). Mai multe informatii si ce stie sa faca gasiti in reviewurile de mai jos:

Pedala se gaseste destul de greu, chiar si la producator este out of stock, fiind o editie speciala cand a aparut (cel putin cea cu finisajul pe rosu, ca a mea). Costa 215$ + shipping, taxe vamale si TVA de noua, eu vreau pe a mea 650 lei

DSCF6507.JPG

DSCF6508.JPG

Edited by miki

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.