www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
fenderul

expirat vând [EXPIRAT] Eventide H9 Max

Recommended Posts

Pret: 2350
Link producator: https://www.eventideaudio.com/products/stompboxes/multi-effect-processor/h9
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Se vinde o pedala de vis - Eventide H9 MAX Harmonizer. Este la baza un H9 core, dar care a fost transformat intr-un MAX - adica are absolut toti algoritmii iesiti pana la aceasta ora

Cumparatorul va avea acces direct la toti cei 52 de algoritmi existenti in prezent, plus viitorii algoritmi pe care ii va lansa EVENTIDE in viitor! (With H9 Max, you get 52 effect algorithms and over 500 presets. It also includes all future algorithm releases at no additional cost), intrucat eu mi-am dezactivat contul, iar un H9 Max ramane MAX pentru totdeauna - cumparatorul isi va face cont nou si il va reinregistra pe numele sau

Pedala vine in cutia originala, cu manual si cu power adapter

Aspect si functionalitate 10/10

Ca efecte, H9 Max beneficiaza de delay-urile din Eventide Timefactor, de reverb-urile din Eventide Space, de modulatiile din Modfactor, de efectele de pitch din Pitchfactor, plus alti algoritmi creati special pt el (distors, tonesculpt, bit crusher, algoritmi combinati -reverb+delay+chorus etc)

Este un fel de swiss army knife al efectelor de tip modulatie, iar calitatea efectelor este absolut exceptionala.

Alte caracteristici:

• True analog bypass
  • Real-time MIDI control
  • Power supply included
  • MIDI via DIN and USB
  • Fast accurate tuner included
  • Expression pedal and AUX footswitch input
  • Sync to the beat with tap tempo or MIDI

Aici poti gasi lista tuturor algoritmilor iesiti pana in acest moment.

Pedala este la zi cu firmware-ul si vei avea acces la tot din primul moment. Poti folosi aplicatia de iOs , Android sau PC pentru a face setarile imediat , fara a atinge pedala (prin cablu MIDI sau prin Bluetooth)

Pretul ei de nou in acest moment este de peste 3300 lei

Eu vreau pe a mea (2500 lei) 2350 lei FIX. Nu ma intereseaza niciun schimb. 

Platesti suma - ai pedala! Pentru cine achita pedala in avans, transportul este inclus in pret oriunde in tara. 

Va rog, nu insistati cu mesaje de schimb . Nu voi raspunde.

20200923_175118.jpg

20200923_175128.jpg

20200923_175002.jpg

20200923_174925.jpg

20200923_181437.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.