www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel nr. 2 - backing track si inscrieri


felix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

am facut si io o improvizatie la piesa asta si am postat-o pe undeva pe forum la "melodii cantate de noi" dak poate sa o mute cineva ar fi bine.nu o mai am pe calc unfortunately si alta nu prea mai am cu ce sa fac ca am formatat calcu si n-am program

sadus_duel2.mp3

Edited by sadus
Link to comment
Share on other sites

pai felix kiar nu conteaza ce motivatize am k sa fac reclamatzia.

e un fapt real kre trebuia luat in considerare .

e un concurs cu reguli . ai pus un BT toata lumea face dupa el.. nu dupa ce ii convine mai mult . pt k serios.. BT-u ala suna mult mai bine decat ce ai pus tu acolo

iar asa . la viitoru duel . imi aduc si eu singur BT-ul kre imi convine mai mult .

si toata lumea o sa faca asta iar tu o sa pui simplu titlu piesei si atat...

intelegi ce vreau sa zic? sper k da

Link to comment
Share on other sites

inteleg ce spui dar sadus a avut o explicatia la aceasta problema: "am facut si io o improvizatie la piesa asta si am postat-o pe undeva pe forum la "melodii cantate de noi" dak poate sa o mute cineva ar fi bine.nu o mai am pe calc unfortunately si alta nu prea mai am cu ce sa fac ca am formatat calcu si n-am program"

 

propun ca toti cei care au inscris piese la acest duel sa spuna daca sunt de acord ca sadus sa intre in concurs sau nu.

 

Orice se va decide, acest caz va fi singular. Deci nu voi mai accepta asa ceva. Ramane la alegerea voastra sa spuneti daca sunteti de acord sau nu cu aceasta derogare.

Link to comment
Share on other sites

ahaa.. deci favorizezi :)) nu-i corect

eu unul cred k merita sadus sa intre pt . k e bun

dar felix favorizezi ..si asta nu=i bine . un caz singular?? de ce nu vin si io data viitoare cu o scuza . imi doresc din toata inima sa particip dar am calc bulit ..

daca intra in concurs cred k ar fi corect pt toata lumea k si altii sa mai intre asa daca au o scuza buna nu?

gandestete bine .. and do the right thing !!! totusi te abati tu singur de la regulamentu impus de tine !!!!

Link to comment
Share on other sites

sunt de acord!

de ce? pentru ca e aceeasi melodie,dar orchestrata mai bine.se face concurs de BT-uri? nu! atunci sa i se dea voie sa participe.piesa are aceeasi lungime,aceeasi armonie... WTF? e clar ca sunt invidiosi cei care zic sa fie descalificat.

hai mai evilpath,ca nu e nici o abatere de la regulament...ce dumnezeu?mare chestie s-a intamplat! uite,daca zici tu ca e abatere,eu propun sa se mai faca una si sa scrie in dreptul tau la nr. de dueluri castigate: 2

later later later edit: phewwwww! am scapat de el! glumesc! scuze! cool off! :)

Link to comment
Share on other sites

Nu favorizez pe nimeni ci va las pe voi sa luati o decizie. Am spus ca e un caz singular pentru ca data viitoare indiferent de explicatie nu voi mai lua in considerarea alte backingtrack-uri in afara de cele puse de mine.

 

Mosoiu, foloseste butonul EDIT si explica mai clar cu ce esti de acord. Thx

Link to comment
Share on other sites

bai.e un regulament strict . ok ?

ne lasi pe noi sa zicem ..normal k toti or sa fie de acord ..si eu unul am fost

dar ..esentialul e . E CORECT CE FACI TU???????

acum pe bune ...... de ce sa nu se supuna la vot si data viitoare cand mai apare unu de genu ........ de ce numai acum ?

ideea e k t uesti moderatoru . tu ai facut concursu si regulamentu . nu te abate de la ceva ce ai stabilit tu . omu are o problema. asta e participa la urmatoru oricum nu are nimik de pierdut . nu e ultimu concurs .........

 

 

p.s elethan kiar nu asta era ideea .. nu am obiectat faptul k e bun .

Link to comment
Share on other sites

Evilpath, daca vrei sa ma tin neaparat de regulament, pana acum ai avea cam 70% warn... chiar vrei asta?

 

Am spus CLAR ca nu se va mai repeta situatia asta. Eu nu tin cu nimeni. Daca vreti ca sadus sa intre la votare, e ok. Daca nu, nu. Pe mine nu ma intereseaza daca intra sau nu.

 

Mi se pare cel mai democratic sa va las pe voi sa decideti.

 

Cred ca sunt destul de ingaduitor, nu inteleg ce ti-a casunat pe mine. Cool off.

Link to comment
Share on other sites

ya cool man .... nu-mi plac astfel de exeptii ..asta e ideea

so..daca nu ai de gand sa fii corect... so count me out

nu am ce cauta aici .

ma..daca de asta depindea viitoru lui ..manca o luna daca ar fi castigat intelegeam sa se faca o exceptie .. dar daca nici aici nu esti corect ..la drq ....... i'm out . good luck

Link to comment
Share on other sites

Te enervezi total aiurea. Nu pricepi ca dau libertate maxima celor inscrisi sa decida daca vor sau nu sa concureze alaturi de sadus? Nu pricepi ca e prima si ultima oara cand ne confruntam cu situatia asta? Viitorul tau depinde de chestia asta? Vad ca esti singurul care e nemultumit... mai ai rabdare 2 zile sa vedem ce se decide.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle
bv sadus . se pare ca in sf am si eu ceva concurentza  :)

good luck .  :)

 

17474[/snapback]

 

Si eu sunt de acord ca Sadus sa participe.Nu de alta, dar uite asa, nu i-ar strica putina concurenta "adevarata" lui Evilpath, ca prea mi se pare ca umbla cu nasul cam pe sus...Si nu zic asta pentru ca m-as fi simtit aiurea fiindca piesa mea e mai slaba ca a lui, este evident mai slaba, o spun pentru ca se presupune ca nici unul dintre noi nu ar trebui sa se considere mai bun decat altul, suntem o comunitate civilizata, oameni cu un anumit grad de cultura, atat muzicala cat si generala(asta ar fi de preferat), nu suntem o gasca de manelari gelati care se rup in figuri care fluiera mai frumos.Suntem egali, chiar daca unii canta mai bine, au talent mai mult, ureche muzicala, voce mai cristalina sau instrumente mai lucioase.Ne place chitara.

 

Din partea mea, Sadus e liber sa participe.

 

Evilpath...don't take it personally man, dar am mai vazut pe forum pe cineva cu o astfel de atitudine si acum chiar mi-a sarit tandara.Uite chiar acum ma duc si incerc sa il cobor pe pamant.

 

Felix, iarta-mi te rog offtopicul, promit ca nu se mai intampla.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.