www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Cataf97

expirat vând [EXPIRAT] Pedaltrain Classic 2 TC

Recommended Posts

Pret: 750
Link producator: https://pedaltrain.com/collections/classic/products/pt-cl2-tc
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

De vanzare Pedaltrain Classic 2 TC, TC fiind varianta care vine impreuna cu hardcase. In urma reducerii numarului de pedale pe care le folosesc, pedalierul a devenit mult prea mare pentru ce am eu nevoie. Nu prezinta zgarieturi sau alte urme de folosinta. Este foarte incapator, iar case-ul e solid si isi face treaba foarte bine pentru transport, lucru pe care cei familiari cu brandul Pedaltrain il cunosc deja probabil. 

https://www.thomann.de/ro/pedaltrain_classic_2_tc.htm

IMG_6646.jpeg

IMG_6647.jpeg

IMG_6648.jpeg

IMG_6649.jpeg

IMG_6650.jpeg

24 minutes ago, fenderul said:

imi cer scuze, dar nou este 800 lei. de ce sa nu il iau de nou? pretul corect pt SH cred ca ar fi pe la 500-550 lei...doar zic

Salut! Pe Thomann este 900 de lei cu tot cu transport, iar pedalierul pe care îl dau a foat scos de 3 ori din casă, fiind ca nou. Intr-adevăr, are niște stickere pe el.. dar asta este singura urmă de “uzură”. Voi ține cont oricum de ce ai spus, prețul fiind ușor negociabil. Însă îmi e greu să cred că pierde așa de mult din valoare doar pentru niște stickere ☺️

1 minute ago, Cataf97 said:

Salut! Pe Thomann este 900 de lei cu tot cu transport, iar pedalierul pe care îl dau a foat scos de 3 ori din casă, fiind ca nou. Intr-adevăr, are niște stickere pe el.. dar asta este singura urmă de “uzură”. Voi ține cont oricum de ce ai spus, prețul fiind ușor negociabil. Însă îmi e greu să cred că pierde așa de mult din valoare doar pentru niște stickere ☺️

Daca ar fi asa, si o masina care costa noua 10,000 euro ar fi normal sa o poti da cu 9800 euro dupa cateva zile, dar din pacate....piata SH , mai ales la noi, functioneaza dupa alte reguli....(masina pierde instant 10% cand ai plecat cu ea de pe loc de la reprezentanta) - in general, pe piata sculelor SH, pretul este cam la 60-70% daca produsul e f bine intretinut ..Spor la vanzare!

• Like 1

19 minutes ago, fenderul said:

Daca ar fi asa, si o masina care costa noua 10,000 euro ar fi normal sa o poti da cu 9800 euro dupa cateva zile, dar din pacate....piata SH , mai ales la noi, functioneaza dupa alte reguli....(masina pierde instant 10% cand ai plecat cu ea de pe loc de la reprezentanta) - in general, pe piata sculelor SH, pretul este cam la 60-70% daca produsul e f bine intretinut ..Spor la vanzare!

Mda.. eu înțeleg ce zici, voi vedea. Merci fain! 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.