www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
ammons

expirat vând [EXPIRAT] Case Gibson Les Paul USA (rar)

Recommended Posts

Pret: 180 de euro
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Accept schimburi

Cutie Gibson USA Les Paul, fabricată la TKL în Canada în anii '90. Interiorul e dintr-un pluș roz și are un cover din satin. Foarte mișto echilibrată, mâner serios, comod. Închizătorile au mici urme de coroziune din cauza vârstei, dar merg perfect, idem balamalele, încuietoarea cu cifru de asemenea - au toate un aspect vintage. Pe capac tolexul are o julitură de vreun centimetru și jumătate - nu am încercat să o repar, face parte din farmecul cutiei. Trimit orice poze pentru cine vrea dar arată mult mai bine în realitate, cine e interesat o poate vedea. 

Pentru schimburi: 

• claviatură cu clape grele gen Yamaha CP-33, fie una semi-grea cu 76 sau 88 de clape cu mai multe tonuri și posibilități de master keyboard, gen Kurzweil LE. În principiu nu mă interesează claviaturi midi, dar aștept oferte.
  • doze de Telecaster silent, de genul Kinman sau Fender Noiseless. 

Prefer mesaj privat aici pe forum. Toate cele bune!

Alte anunțuri ale mele: mixer Soundcraft, amplificator/boxă amplificată, chitară electroclasică, diverse chitare, pian digital

20200719_213246.jpg

20200719_213259.jpg

20200719_213419.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.