www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] Marshall Valvestate 8040, Combo 40W Made in England


Recommended Posts

Pret: 600 RON
Localitate: Targu Mures
Contact: Balde Ernő Barna (Facebook)
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salutare,

scot la vânzare un combo Marshall din seria Valvestate, modelul 8040. Amplificatorul are 2 canale, unul clean si unul dirty, cu sounduri specific marshall.

Amplificatorul am cumparat cu pretul de 600 ron, as dori sa-l vand cu aceiasi pret, este full stock, nu a fost umblat in ea, are tankul de reverb original, piesele originale, difuzor Celestion Made in England original. 

Are numai un singur defect: trebuie pus un cablu patch scurt in Effects Loop (este clar vizibil si in poze atasate). Pretul include si cablul de patch, care este un Fender Custom Shop (costa cam 80 ron noua). Fara cablul in effects loop pierde volumul (e o problema bine cunoscuta si usor de rezolvat cu amplificatoare din seria asta, si din seria AVT)

Mai am undeva o cutie care e suficient de mare, deci daca este cazul, pot sa trimit cu fan courier.

Am folosit numai in apartament. Motivul vanzarii: mai am un combo Marshall, asta trebuie sa pleaca. 

Pentru detalii: Balde Erno Barna la Facebook, sau mesaj privat aici la RGC.

Multumesc RGC!

IMG_4701.JPG

IMG_4697.JPG

IMG_4698.JPG

IMG_4699.JPG

IMG_4700.JPG

IMG_4702.JPG

IMG_4703.JPG

IMG_4704.JPG

IMG_4705.JPG

IMG_4706.JPG

IMG_4707.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.