www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
SkySwallowsChallenger

expirat vând [EXPIRAT] Pedale Mooer Solo, Boss TU-3, DOD Carcosa Fuzz, Fender FVP-1 pedala volum, Pedalboard Rockboard Arena, accesorii

Recommended Posts

Pret: 1280 RON
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Se vand urmatoarele:

170 lei - Mooer Solo: estetic 8.5/10, are velcro pe spate, un distors inspirat din Suhr Riot, foarte reusit si versatil

250 lei - Boss TU-3: estetic 9.5/10, unul dintre cele mai populare si apreciate tunere pe piata

280 lei - DOD Carcosa: estetic 9.5/10, un fuzz low/high gain selectabil, foarte versatil la capitolul tonuri, sompatibil si cu bass

200 lei - Fender FVP-1: estetic 9.5/10, o pedala pasiva de volum excelenta, 100% din aluminiu, robust si silentios, nu se mai fabrica

250 lei - Rockboard Arena Pedalboard cu husa: estetic 8/10, un pedalier robust cu husa rezistenta de calitate. nu se mai fabrica. la cerere pot trimite poza cu produsul meu

50 lei - 4x Patch Cable EBS: estetic 10/10, cabluri patch de calitate marca EBS

80 lei - Rocktron Power Supply 9V DC/1670mA: estetic 9/10, un alimentator de ampreaj mare, cablul lui este de 3 metri

Preturile au fost calculate minus 30/35% din valoarea produselor in magazin.

Motivul vanzarii este ca am trecut la o unitate multiefect, toate produsele functioneaza fara nici un fel de problema.

Livrare personala in Cluj-Napoca, trimit prin tara cu Fan-Curier pe cheltuiala cumparatorului.

In caz ca se cumpara mai multe produse transportul e din partea mea.

Multumesc,

Ralph

main_ce242055.jpg

IMG_2127.jpg

IMG_2126.jpg

IMG_2125.jpg

IMG_2121.jpg

IMG-1945.jpg

IMG-1944.jpg

IMG-1943.jpg

Capture.JPG

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.