www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Quick PEDAL SALE!


Recommended Posts

Pret: 1 RON
Localitate: Bucuresti
Contact: parocock@yahoo.com
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Hei!

Scot din dulap niste pedale pe care le folosesc mai rar, mi s-a pus asa o pata pe sculele care stau. Or maybe it's just one of those days in care vreau sa va arat unii din "influencerii" mei favoriti de pe yt :)

Toate sunt in stare perfecta de functionare, unele nu au parasit casa. Deci:

1. Boss DC-2W Dimension C  - CHORUS: din seria Waza, stereo, sunetul Boss DC-2 + Roland SDD-320. Pedala e ca noua, cumparata in ianuarie de la Thomann, nu a parasit casa. Pret 500 Ron

 

2. Boss SY-1 - Synthesizer: sintetizator polifonic, face ca toate visele. Plug and play, fara doze midi si alte accesorii. Cumparata in ianuarie de la Thomann, nu a parasit casa. Pret 500 Ron

 

3. Electro Harmonix SUPEREGO: hmm.. Daca nu stiti ce face, mai bine sariti peste, e mai mult gen pentru inititati. In sensul ca o sa va prindeti urechile in ea inutil. Now go practice!  

Pedala e second, luata de aici sometime ago. Functioneaza ca unsa. Las mai jos un clip cu unul dintre lucrurile pe care stie sa le faca (si motivul pentru care mi-am luat-o). Piesa e tras la noi in studio cu Orkid, Vlad la chitara. DOAR o chitara si 3 minute de Superego. Pret 400 Ron

 

4. BearFoot Uber Bee: Booster, Drive, Overdrive. Le face pe toate, pedala butic, BJF Design. E varianta cu o plaja de gain mai larga decat Bee.ul. Pret 500 Ron

 

5. Carl Martin SURF TREM: Tremolo, plain and simple. 150 Ron. Face toti banii

 

Pedalele se pot ridica din Bucuresti sau trimise in tara pe cheltuiala cumparatorului.

tel. 0722353935

IMG_20200608_170716_resized_20200608_051240538.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.