www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Recommended Posts

Pret: 1100 euro
Link producator: ESPguitars.com
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salutari!

Pun in vanzare o ch. electrica ,mai concret un ESP Horizon FR II cu electronica activa (are EMG 81-85),l-am cumparat in 2013 din Suedia prin fratele meu.Nu stiu anul fabricatiei dar dupa nr. de serie poate ca s-ar putea afla.(pe mine nu m-a interesat).Corpul e din alder si fingerbordul ebony.Culoarea maro sunburst,la varsta lui arata ft. bine eu l-am folosit prea putin  ca mai am altele in colectie,are si cutia originala cu care a venit ,pe asta se vede timpu.Are cateva dinguri cum se spune ,la nut in partea de sus are -nu stiu -doua fisuri sau ding - ,eu asa l-am luat -dar nu a fost problema ca nu s-au modificat in marime .Am sa fac poze cu ea dar numai maine le pot incarca aici.Pretul meu e 1100 euro,nou a costat 2000 de euro.Pt mai multe intrebari ,informatii comunicam P.M. sau telefonic. (0745302525)

Nu ma intereseaza nici un fel de shimb,nu mai vreau nimic .

Mersi pt interes ;-)

sant trist--  Nu vreau sa vand ch. asta asa numai sa ma aflu in treaba ca n-am ce face ----,stiu pozele sant naspa rau de tot (daca ar fi sa cumpar eu dupa pozelele facute nu l-as lua ) dar aceasta ch. este chiar o bijuterie.Cine l-a luat in mana s-o cante o fost pe spate ,trebe vazut si simtit in mana ,nu se poate spune in cuvinte,si nu-mi place sa ma laud peste masura dar asta e o minune de chitara ,Poate va sperieati de fisura la head ,dar am incercat si nu se vede sa se mareasca daca -l fortez.De 7 ani de cand e la mine nu s-a marit ,mai repede va sufla vantul acoperisul la casa decat sa se rupa head-ul.Nu cred ca este in tara 5 bucati din varianta asta .Trupa Nightwish foloseste cu doze pasive cum am vazut,deci e metal nu gluma ;-)