www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
Blackthorn

expirat vând [EXPIRAT] Keeley Tone Workstation

Recommended Posts

Pret: 800 RON
Link producator: https://www.thomann.de/ro/keeley_tone_workstation_3.htm
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand un Keeley Tone Workstation. Pedala este extrem de mica si inglobeaza 3 dintre cele mai cunoscute efecte facute de Keeley: compresorul, Katana boost si Red Dirt Overdrive - o evolutie a TS808, dar mult mai dinamic si mai tweakable. Este ideala pentru pedaliere foarte compacte. Eu am luat-o noua pentru un astfel de pedalboard, dar intre timp am renuntat la idee si l-am dezmembrat, acesta este ultimul supravietuitor din acel pedalboard. Calitatea si sunetul sunt de top, Keeley este unul dintre primii producatori de pedale boutique. Compresorul suna foarte natural, practic mai mult se simte decat se aude, Katana este unul dintre cele mai apreciate boostere de pe piata, iar Red Dirt, desi este un produs relativ nou, peste ocean este deja o pedala extrem de apreciata pentru versatilitate. Pedala este impecabila, ca noua, fara nici un fel de urme de uzura de nici un fel si vine insotita de toate accesoriile din cutie, si evident cutia cu care se vinde.

Noua costa undeva peste la 1700 lei la Thomann, eu vreau pe a mea 800 lei. Pretul este absolut fix si nu sunt interesat de nici un schimb. Este mai putin decat vinde Thomann doar Katana boost.

https://www.thomann.de/ro/keeley_tone_workstation_3.htm

Contact 0731 444 646

Keeley Tone Workstation 1.jpg

Keeley Tone Workstation 2.jpg

Keeley Tone Workstation 3.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.