www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut inginer sunet pentru studio inregistrari


LucianTH
 Share

Recommended Posts

Caut pentru colaborare/angajare inginer de sunet cu experienta. Prefer un inginer cu background musical, obligatoriu cunostiinte extinse tehnice.

Trebuie sa detina cunostiinte avansate DAW, inregistrari, mixaj si mastering, softuri atat de Mac cat si PC

Nu caut incepatori. Astept cv si demo.

 

 

Imi cer scuze, am selectat gresit locul de postare. Rog un admin sa il stearga de aici. Multumesc si scuze.

Edited by LucianTH
Am gresit postarea
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Salut !Daca esti interesat sa colaboram online per proiect !

Mixaj 150 euro per melodie 24 trackuri maxim 

Mastering 100 euro din premix file sau 200 de euro din proiect !

Softuri DAW Fruity Loops,Cubase,Presonus,Pro Tools.

Nu fac servicii gratuite de tutor ! Nu trimit inapoi proiectele tip jurnal de bord sau tip scurtatura program !Ce vei primii inapoi este rezultatul !Jumatate de melodie dupa ce imi vei da jumatate din bani si restul de melodie (intreaga) dupa ce imi dai toti banii !

0755 679 537 Gabriel !Ai si emailul :vatafugabriel000@gmail.com 

Nu iti trimit nici un demo nimic ca nu am timp! Am cunostinte muzicale evident cum dracu sa nu ai dupa o facultate si master in asa ceva (adica multiclasa inginerie de sunet live si studio si productie muzicala!Tinere daca esti interesat pentru lunga durata !per proiect astept !Nu execut manele sau muzica cu injuratura sau satanista!Te pup si ai grija de ce oameni iti alegi !Sunt multi bagatori de seama pe segmentul asta !PAPA!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.