www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Struggles of a guitarded patient


otringal
 Share

Recommended Posts

Salutare domnilor! Doamnelor!

M-am gandit ca poate va mai delectati cu ce prostii mai fac in ultima vreme, daca tot stam izolati :band:

Explorati tot ce va incanta sufletul pe canal, avem cover-uri, lectii, rant-uri, etc., dar atentie, s-ar putea sa nu fie pentru toata lumea :trosc:#youhavebeenwarned

Edited by otringal
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Salutare!!! Daca era a mea intram in ea rau de tot :rcain:, dar la asta am lucrat fara consimtamantul proprietarului, i-a "furat-o" prietenul lui cu ajutorul neveste-sii si mi-au dat-o pe ascuns sa o repar pana la ziua lui :D deci nu mi-am permis sa fac niciun fel de modificare mai invaziva, am lasat totu' cum e de la mama lui, am scos doar jegul, rugina, reparat electronica, facut fret level si alte mici detalii :catwub: Oricum frecatul ma deranja doar pe mine ca principiu, ca nu suport cand iese asa ceva din fabrica, el oricum nu o sa ajusteze niciodata chitara. I-am facut-o acum boboc dar o sa ajunga iar in paragina si n-o s-o mai cante inca 20 de ani de acu' in colo. E genul ala care se opreste din cantat dupa ce au "expirat" corzile :trosc:Maine pun si episodul 5 :yay:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ete cam cum ma @#$^ pe mine cand incerc sa (re)invat un solo, cantec, pasaj, lick, etc. si cam cat de departe e fata de momentu' cand ma incumet sa-l trag in video si deja l-am cantat de sute (uneori chiar mii) de ori, ca sunt retard si atat imi ia :wub: Daca stie careva ce solo e si daca il mai si gaseste in varianta finala la mine pe canal dupa ce i-am facut cover cateva zile mai tarziu, ii dau o bere :beerchug:

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.