www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist cu 4 ani experienta, caut trupa


Aref
 Share

Recommended Posts

Salut, am 16 ani si cant la chitara serios de aprox 4 ani, iar recent am inceput si la bas. 

Caut o trupa de rock/metal in Bucuresti in care sa evoluez, de cover-uri sau cu melodii proprii. 

Daca este cineva interesat, PM. 

 

 

Edited by Aref
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Bună ”Aref”! 🙂

Numele meu este Ana-Maria Toma, sunt solista trupei Clar de Lună: https://www.youtube.com/channel/UCP7xx_0z744wydQ74ythbdA

Suntem o trupă de rock clasic, cu compoziții proprii și căutăm chitară ritmică ptr band / concerte (mai ales) și am văzut acum anunțul tău.

Mai cauți colegi de trupă? Dacă mai cauți și îți plac piesele din proiectul nostru, respectiv dacă ți-ar plăcea să intri în proiectul nostru, acesta este numărul meu de telefon: 0727 320 199. Scrie-mi te rog pe WhatsApp.

Merci!

Ana-Maria 

PS. Media de vârstă a colegilor din trupă este între 30 - 42 de ani, însă ptr noi vârsta este doar o cifră. Așa că dacă tu nu ai o problemă cu faptul că ai fi cel mai tânăr membru al trupei și ești serios și conștiincios în implicarea ta în trupă, noi suntem mega happy. Bye!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.