www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
RockyVlad

expirat vând [EXPIRAT] Cheițe Schaller HGO 1-1 Baseplate 3 Large Ebony Gold

Recommended Posts

Pret: 250 RON
Link producator: https://www.muziker.ro/schaller-hgo-1-1-baseplate-3-large-ebony-gold
Stare: Nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

În procesul de restaurare al chitarei clasice pe care am moștenit-o, am comandat din greșeală 2 cutii cu cheițe Schaller (nu am făcut rabat de calitate și am luat cele mai bune produse de pe piață, în ideea de a oferi cea mai bună intonație și un acordaj cât mai exact). Conform pozelor și descierii, am crezut că în fiecare cutie voi găsi jumătate de set. M-am înșelat amarnic și acum m-am ales cu o pereche de cheițe pentru acordaj de care nu am nevoie.

Întrucât am depășit termenul de retur, mă aflu în situația de a vinde cheițele aici. Am redus din preț pentru a face oferta mai atractivă, dar menționez faptul că nici măcar nu am desfăcut cutia. Ceea ce vedeți în poză este ceea ce am scos din cutia cealaltă. Cheițele pe care le ofer spre vânzare se găsesc în țiplă, beneficiază de garanție și sunt exact în starea în care au fost livrare. Singurul defect este un colț de țiplă care a fost ciupit. Însă nu se pune problema de a fi desfăcut cutia sau de a fi eliminat un strat de țiplă mai mare de 1cm pătrat.

IMG_8454.HEICIMG_7936.HEICIMG_2521.HEICIMG_0133.HEIC

Am plătit 382 lei pentru ele și sunt responsabil pentru epuizarea stocului Muziker (care între timp nu a mai fost actualizat):

https://www.muziker.ro/schaller-hgo-1-1-baseplate-3-large-ebony-gold

Pentru orice alte întrebări vă stau la dipoziție. Atenție: cheițele sunt pentru chitară clasică și cel mai probabil nu se vor potrivi într-o chitară acustică.

Văd că nu s-au încărcat corespunzător pozele, așa că le atașez aici:

IMG_0133.jpg

IMG_2521.jpg

IMG_7936.jpg

IMG_8454.jpg

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.