www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

366 zile, un riff in fiecare zi


sleepblackheart
 Share

Recommended Posts

1 hour ago, Adinel Berehorschi said:

Fishman Fluence Modern humbucker. :)

Actually no. Sunt dozele Fishman signature ale lui Stephen Carpenter din Deftones. Ca si chitara de altfel xD

https://www.fishman.com/products/series/fluence/stephen-carpenter-signature-pickup-set/

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Misto initiativa, really good stuff! Am dat sub si o sa le verific pe toate, like/comment, as you make progress.

Eu nu as reusi asa ceva in mod garantat, mai ales ca sunt bipolar si nu pot sa fac constant acelasi tip de lucru.

Sper sa-ti iasa treaba, desi probabil vor fi zile cand nu o sa ai chef deloc, oricat de mult iti place sa canti :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Dread Knight said:

Misto initiativa, really good stuff! Am dat sub si o sa le verific pe toate, like/comment, as you make progress.

Eu nu as reusi asa ceva in mod garantat, mai ales ca sunt bipolar si nu pot sa fac constant acelasi tip de lucru.

Sper sa-ti iasa treaba, desi probabil vor fi zile cand nu o sa ai chef deloc, oricat de mult iti place sa canti :D

Mersi! Sper sa-ti placa :)

Au venit si zilele alea, ca na, e inevitabil. Plus, pe vremea cand ma duceam la birou (pentru ca, carantina acum) erau zile cand ajungeam rupt, dar reuseam totusi cu un mic efort sa fac un riff si pentru ziua aia.

Ar trebui sa incerci. Oricine ar trebui sa incerce. La inceput e un cosmar; dar dupa devine o rutina extrem de placuta. Plus, cand vezi reactiile pozitive ale oamenilor, te ajuta foarte mult sa continui. 

On 10/04/2020 at 00:00, otringal said:

hai ca m-ai facut sa-ti dau subscribe :D desi canalu' meu e Six String Overdose, nu pot spune nu la 7 sau 9 :wub:

Mersi! Ai sa gasesti si niste six strings oricum :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, sleepblackheart said:

Mersi! Sper sa-ti placa :)

Au venit si zilele alea, ca na, e inevitabil. Plus, pe vremea cand ma duceam la birou (pentru ca, carantina acum) erau zile cand ajungeam rupt, dar reuseam totusi cu un mic efort sa fac un riff si pentru ziua aia.

Ar trebui sa incerci. Oricine ar trebui sa incerce. La inceput e un cosmar; dar dupa devine o rutina extrem de placuta. Plus, cand vezi reactiile pozitive ale oamenilor, te ajuta foarte mult sa continui. 

Yeah, good stuff. Creierul oricum lucreaza in fundal la riffuri si cat erai la munca, sunt sigur :D

Eu sunt beginner, inca-mi aranjez chitara, asa ca mai dureaza la mine. E bine ca postezi riffurile, pacat ca sunt multi care nu-si bat capu sa dea un like sau sa lase un comment, chiar daca savureaza contentu, dar asta e...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.