www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bassist caut trupa indie rock / post-punk / indie pop / electro


meyhnach
 Share

Recommended Posts

Cant la chitara de multi ani dar mai nou am descoperit placerea de a canta la bass din ce in ce mai mult. Deci in principiu pe pozitia asta as canta cu o trupa inchegata ceva indie pop / indie rock / post-punk. ( Prin trupa inteleg cel putin un tobar prezent ).

 Am abilitati de compozitie, inregistrare, sound design, cunostinte de inginerie de sunet daca ajuta si e nevoie.

valabil doar pentru Bucuresti

contact prin PM

Edited by meyhnach
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Salut,

nu stiu daca mai este valabil anuntul dar eu incerc.

Suntem o trupa formata din doi chitaristi, voce si tobe, avem deocamdata 10 piese (in limba engleza) si intentionam sa inregistram un album, stilul este undeva intre indie rock - britt - alternativ.

Din pacate ne lipseste chitara bass si artistul din spatele ei, daca mai esti interesat sau doresti mai multe amanunte te rog sa ma contactezi. (0740 12 00 39)

Adrian.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
On 21/11/2019 at 04:38, meyhnach said:

Cant la chitara de multi ani dar mai nou am descoperit placerea de a canta la bass din ce in ce mai mult. Deci in principiu pe pozitia asta as canta cu o trupa inchegata ceva indie pop / indie rock / post-punk. ( Prin trupa inteleg cel putin un tobar prezent ).

 Am abilitati de compozitie, inregistrare, sound design, cunostinte de inginerie de sunet daca ajuta si e nevoie.

valabil doar pentru Bucuresti

contact prin PM

Buna . Sunt vocalista din bucuresti . Am 16 ani . Ma descurc destul de bine la cantat , mai ales pe stilul rock . Daca mai e valabil anuntul si cauti vocalista da mi un mesaj 0722258372

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.