www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
norbid

expirat vând [EXPIRAT] Blackstar Ht-1RH + Harley Benton g212 Vintage

Recommended Posts

Pret: 1500 RON
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Accept schimburi

Vand head Blackstar Ht-1RH si cab Harley Benton g212 Vintage, amandoua cumparate de noi. Ca sa nu raman cu headul degeaba, acesta are prioritate, iar cabul o sa il vand abia dupa ce dau blackstarul (sau le pot vinde ca set daca e cineva interesat).

De ceva timp nu mai cant asa de des la chitara si nu prea se justifica mostrozitatea aceasta de cab cu un mini head :)) Prefer sa reduc putin dimensiunile. Deci sunt deschis la schimb cu ceva mai mic (boss katana mini, yamaha thr10x, puteti veni si cu alte oferte, doar sa fie de dimensiuni ceva mai reduse). 

Ampul suna foarte bine iar in combinatie cu cabul e absolut genial. Recomand numai pentru apartament. Sunetul e plin si tasty, dar nu acopera nici pe departe un set de tobe. E doar pentru practice, dar la alt nivel  :D

I-am schimbat lampa din preamp la un moment dat cu o lampa tung-sol 12AX7 cumparata de noua.

Il dau numai in Bucuresti, nu vreau sa ma mai complic cu transportul. 

Pretul pentru fiecare:

Blackstar 750 lei

Harley Benton 750 lei

Pentru orice alte detalii... feel free to ask.

Thanks all folks!

_DSF3861.JPG

_DSF3864.JPG

_DSF3869.JPG

_DSF3870.JPG

_DSF3871.JPG

_DSF3872.JPG

Salut.

Nu stiu din ce motiv nu reusesc sa iti trimit mesaj privat.

Te intereseaza piticania asta?

Cabinetul e un Bugera 112TS care acum are montat un difuzor 12" Hartke Gxl1280-16, dar pot da si cel original in pachet. :) 

Cele bune!

DSC_1428.JPG

Salut

Poate e plin inboxul? Am mai sters din mesaje..... deci nu ar mai trebui sa fie probleme acuma.

Din pacate si acest amplificator e destul de mare, dar multumesc mult de oferta. 

Eu caut ceva mai mic, unul de desktop de preferat.

O zi faina! 

S-a dus blackstarul. A ramas cabinetul de vanzare. Din pacate a dobandit o zgarietura mica in momentul in care l-am transportat. Am pus o poza.

Ca sa nu ma mai complic cu transportul, il dau doar in Bucuresti. 

15930106448847173256487091365320.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.