www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Al cui e riff-ul?


George
 Share

Recommended Posts

It's criminal

there ought to be a law

criminal

there ought to be a whole lot more

din pacate, doar una dintre chitarele puse de tine executa riff-ul din piesa originala si destul de estompat. cealalta prinde avioane. de groove nu mai vbesc. de altfel, am intotdeauna indoieli mari atunci cand executi ceva pt. ca, de cele mai multe ori, cel putin d.p. meu d.v., nu prea seamana ceea ce canti tu cu ceea ce ai vrea sa para. ca sa nu mai avem discutii, promit ca de cate ori vei mai posta vreo melodie nu voi mai interveni.

 

@gorel, continua, te rog.

Edited by StratMan
Link to comment
Share on other sites

din pacate, doar una dintre chitarele puse de tine executa riff-ul din piesa originala si destul de estompat. cealalta prinde avioane. de groove nu mai vbesc. de altfel, am intotdeauna indoieli mari atunci cand executi ceva pt. ca, de cele mai multe ori, cel putin d.p. meu d.v., nu prea seamana ceea ce canti tu cu ceea ce ai vrea sa para. ca sa nu mai avem discutii, promit ca de cate ori vei mai posta vreo melodie nu voi mai interveni.

 

:lol: Nu-i problemã . Dimpotrivã ! E ok. Sunt binevenite, din punctul meu de vedere, aceste remarci. ( Un ºut în fund/ Un pas în fațã ! nu ? )

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Queen - Tie your mother down.

Dar explicati-mi si mie ce pisici se intampla.. nu trebuia sa ghiciti melodia mea sau trebuie sa trag un pui de somn?!

 

Da! Sã mã scuzi cã m-am bãgat ! Mai dã hinturi ca sã "meargã" treaba, n-o lãsa aºa... :)

 

 

 

 

ªtiu cã sunt cunoscãtori de Queen care s-au oprit la Freddie ºi nu-l plac pe PR, dar fanii adevãrați ºtiu cã “Show must Go On”

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.