www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

3 Microfoane Ultra Profesionale: BeyerDynamic M88N(C), Electro-Voice N/D967, Electro-Voice PL6(Pro-Line - vintage !)


Recommended Posts

Pret: 500 RON
Localitate: Bucuresti
Contact: 0733 312277
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

VAND urmatoarele MICROFOANE PROFESIONALE !!!

Aceste microfoane fac parte din colectia personala. Am adunat multe in ultimii ani, iar acestea care sunt puse la vanzare au ajuns la mine sub forma de plata pentru anumite servicii pe care le-am prestat(reparatii muzicute si alte asemenea activitati).

Am multe prea multe microfoane si este timpul ca acestea 3 sa-si gaseasca o alta casa !

ATENTIE !!! Vorbim de microfoane PROFESIONALE pentru aplicatii de LIVE sau STUDIO ! Va rog sa cititi cu atentie detaliile tehnice din documentele in format PDF atasate ! Acolo sunt trecute absolut toate datele de care aveti nevoie !

Pot sa va spun urmatoarele... Toate microfoanele sunt in STARE PERFECTA de functionare ! Eu oricum nu as accepta sa colectionez sau sa folosesc microfoane in stare dubioasa !!!

BeyerDynamic M88N(C) este un microfon exceptional pentru voce ! La fel si Electro-Voice N/D967 ! Electro-Voice PL6 este foarte bun pentru captari de instrumente si mai ales de amplificatoare de chitara !

Toate microfoanele SE POT PROBA in Bucuresti, la mine acasa ! Oricum, puteti avea totala incredere in mine ! sunt muzician profesionist si persoana publica serioasa ! ;):) Asa ca puteti sa cumparati chiar si fara sa probati, daca sunteti din alt oras !

In tara trimit prin curier ! NU prin Posta Romana ! Microfonul/Microfoanele vor fi ambalate super profesionist, in folie cu bule de aer si cutie solida de carton !

NU MA INTERESEAZA NICI UN FEL DE SCHIMB !!! ;)

Preturile sunt urmatoarele:

BeyerDynamic M88N(C) - 800 lei - MADE IN GERMANY !!!

Electro-Voice N/D967 - 600 lei - MADE IN USA !!!

Electro-Voice PL6 - 400 lei - MADE IN USA !!!

Cine le ia pe toate beneficiaza de discount in anumite limite pe care le discutam telefonic sau prin mesaj privat aici.

Ma puteti contacta la telefon: 0733 31 22 77 - zilnic intre orele 11:00 - 21:00

Rog si ofer seriozitate maxima. Va multumesc. Cu prietenie, Marcian Petrescu

 

BeyerDynamic M88N(C).jpg

BeyerDynamic M88N(C)1.jpg

Electro-Voice N-D 967.jpg

Electro-Voice PL6.jpg

m88.pdf

N-D967_Engineering_Data_Sheet.PDF

pl6.pdf

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.