www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 67 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 67 - Votare Si Comentarii  

34 members have voted

  1. 1. Duel 67 - Votare Si Comentarii

    • un om
      4
    • karpi
      1
    • Malmsteen
      1
    • art vandalay
      2
    • grosucelmare
      0
    • MetalX
      0
    • adi24
      1
    • jem5555
      0
    • bolly
      1
    • lukeblue
      15
    • Gix
      2
    • DragonFlame
      0
    • Calimero
      0
    • Sebi
      1
    • hututui
      2
    • comanel
      3
    • Dicu
      0
    • Seru
      1


Recommended Posts

DOMNILOR!

Felicitari pentru calitate, fantezie, imaginatie, pentru tehnica impecabila, pentru bunul gust in alegerea tonurilor, si pentru seriozitatea pe care ati dovedit cu aceasta ocazie.

Imi face placere sa ascult aceste creatii (le-am scris pe disc, le ascult zilnic), interesanta diversitatea stilurilor prezentate.

Intr-un cuvant: JOS PALARIA, FELICITARI !!!

:)B):);):);):(

Link to comment
Share on other sites

Cu adevarat o editie foarte reusita de duel!

Foarte foarte multe improvizatii frumoase...personal sunt impresionat de variantele: art vandalay, metal x, gix, malmsteen, ce mai, realizari fruntase in ramura :) !...dar, lukeblue a "inventat" o piesa de exceptie domnilor, "bate la koor" pe nenea Vai!

Chapeau, lukeblue, ai VOTUL meu!

Link to comment
Share on other sites

Guest DragonFlame

Mah avand in vedere ca-s cam cel mai prost de aici :)) puneti si voi plz niste pareri referitor la ce suna prost la "creatiea" mea. Problema cu decalajul din a doua parte e de la mixaj (ultima oara cand mai folosesc Audition :) ).

 

BTW, votat Comanel.

Edited by DragonFlame
Link to comment
Share on other sites

Salut si felicitari tuturor, votat si eu, pentru art vandalay, frasare este pe gustul meu, in rest versiune lui lukeblue este foarte placuta si muncita, intradevar in stilul vai "sex & religion" felicitari.

Ar fi inca 2 sau trei versiuni care ar mentiona ca bune cum ar fi cea de un om si gix.

In rest felicitari tuturor si numai bine.

PS. comanel lam vazut cantand live la Mamou si ma asteptam mai mult de la el, si dragomflame: nu vad nicio o problema cu mixajul, sunetul este foarte frumos, eventual problema este chitaristul...si frasare ritmica. (sper sa nul iai in nume de rao...al meu este o simpla parere.) Respect Adri.

Link to comment
Share on other sites

Am votat hututui pentru ca n-a inceput direct, gata, SOLOOO, si pentru ca a nu a folosit formulele evidente pentru solo, ci a experimentat putin.

 

Iar cea a lui lukeblue a fost intr-adevar prea tare, vocea e mrf de tot, si atmosfera creata de chitara.

Edited by Metabog
Link to comment
Share on other sites

Guest DragonFlame
Salut si felicitari tuturor, votat si eu, pentru art vandalay, frasare este pe gustul meu, in rest versiune lui lukeblue este foarte placuta si muncita, intradevar in stilul vai "sex & religion" felicitari.

Ar fi inca 2 sau trei versiuni care ar mentiona ca bune cum ar fi cea de un om si gix.

In rest felicitari tuturor si numai bine.

PS. comanel lam vazut cantand live la Mamou si ma asteptam mai mult de la el, si dragomflame: nu vad nicio o problema cu mixajul, sunetul este foarte frumos, eventual problema este chitaristul...si frasare ritmica. (sper sa nul iai in nume de rao...al meu este o simpla parere.) Respect Adri.

 

Mersi domnu'. Ai dreptate.

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult tuturor si :)... un duel pe cinste!

 

Pot sa ma mandresc cu faptul ca suntem prieteni? :)

 

Esti prea amabil... oricum ai fost si de data asta cel mai pe gustul meu cu atmosfera creata...deci e reciproca treaba :(

Mi-a placut in egala masura si Hututui....a lasat track-ul sa respire...de efect si trill-urile ala J.Beck ...putin "outside" pe alocuri :)

Edited by lukeblue
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.