www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Toboșar începător - București


ypmiks
 Share

Recommended Posts

Salut,

Cum scrie în titlu, sunt toboșar și îmi caut anturaj muzical în vederea evoluării în acest domeniu. 

Pot să țin un ritm bine și atât timp cât lumea este și implicată scad șansele să grăbesc sau să încetinesc ritmul.

Mi-ar plăcea să cânt producții proprii - încă nu am scris - dar ader și la a cânta cover-uri atât timp cât le folosim să învățăm.

Menționez că tobele nu sunt sursa principală de venit - acasă am un set electronic pe care pot repeta pentru întâlniri.

La urma urmei cântăm și muzică populară dacă există sinergie între membri.

 

Mai jos primul cântec învățat, la a 3a tragere consecutivă.

Mesaj privat și ne descurcăm ulterior.

\m/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
La 26.07.2019 la 8:51, ypmiks a spus:

Vă mulțumesc pentru mesaje. Sunteți super toți. Momentan sunt prins cu niște proiecte și am omis să pun pauză acestui topuic.

Așadar PIUA, voi reveni!

Salutare,mai este valabil anuntul? Daca da,as fi mai mult decat bucuros sa discutam deoarece am o trupa de metal si sunt in cautare de un tobosar.Daca iti surade ideea atunci poti sa raspunzi aici pe topic sau ma poti contacta pe instagram:irealshark

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 26/07/2019 at 08:51, ypmiks said:

Vă mulțumesc pentru mesaje. Sunteți super toți. Momentan sunt prins cu niște proiecte și am omis să pun pauză acestui topuic.

Așadar PIUA, voi reveni!

Salut! Poti oricand veni la un jam session cu noi, suntem o trupa care canta metal si punk, avem deja cateva piese gata facute, hmu daca esti interesat :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.