www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
Ben266

expirat vând [EXPIRAT] AMPLIFICATOR CHITARĂ ACUSTICĂ

Recommended Posts

Pret: 480
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vând Ibanez T-20 U Combo chitară acustică, în stare perfectă de funcționare. Are și o intrare de microfon, un reverb foarte bun și pe canalul de chitară, un chorus. De-asemenea, are și ieșire "line out". Eu l-am folosit de câteva ori, cântând pe el cu chitara și vocea, și-a făcut treaba foarte bine. Îl vând pentru că mi-am achiziționat ceva mai performant și normal... mult mai scump. Estetic... are ceva urme de la transport, mânerul a fost schimbat, dar funcționează perfect. Prețul 480 lei... ușor negociabil. 

IMG_20190425_124411.jpg

IMG_20190425_124501.jpg

IMG_20190425_124601.jpg

IMG_20190425_124720.jpg

Edited by Ben266

On 25/04/2019 at 13:10, Ben266 said:
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vând Ibanez T-30 U Combo chitară acustică, în stare perfectă de funcționare. Are și o intrare de microfon, un reverb foarte bun și pe canalul de chitară, un chorus. De-asemenea, are și ieșire "line out". Eu l-am folosit de câteva ori, cântând pe el cu chitara și vocea, și-a făcut treaba foarte bine. Îl vând pentru că mi-am achiziționat ceva mai performant și normal... mult mai scump. Estetic... are ceva urme de la transport, mânerul a fost schimbat, dar funcționează perfect. Prețul 480 lei... ușor negociabil. 

Urgent. 300 RON 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.