www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
marsuleu

expirat vând [EXPIRAT] Boss SD-1 / Boss BD-2 / sursa HB Power Plant Junior / cablu interconnect Roland

Recommended Posts

Pret: 700 RON
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand urmatoarele :

Pedala BOSS SD-1 noua, doar probata in casa, in cutia originala, cu garantie  - pret 200RON

Pedala BOSS BD-2 in stare impecabila, fara urme de uzura, folosita doar pt studiu in casa - 300 RON 

Sursa de power cu 5 iesiri izolate ( nu exista masa comuna intre iesiri, ceea ce asigura zero zgomot ) Harley Benton Power Plant Junior, doar probata, in cutie cu toate accesoriile ( multiple cabluri de lungimi diferite ) - 150 RON

Cablu Roland interconnect de cea mai buna calitate, nou, folosit de cateva ori in casa - 40ron 

Toate produsele sunt in stare impecabila ( toate sunt noi cu exceptia BD-2 care este tot in stare foarte buna, dar am cumparat-o de la cineva,  restul au fost achizitonate de noi ), au fost folosite de cateva ori in casa just for fun, insa m-am decis ca nu sunt pt mine - imi ajunge ce imi ofera amplificatorul, asa ca nu am nevoie si de aceastea, nefiind decat un chitarist amator, de apartament :)

Preturile sunt fixe si nu accept schimburi, intrucat nu voi mai folosi pedale/efecte etc.

SD-1a.jpg

SD-1b.jpg

SD-1c.jpg

BD-2a.jpg

BD-2b.jpg

Power plant 1.jpg

Power plant 2.jpg

cablu1.jpg

Edited by marsuleu

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.