www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
Christian Cort

expirat vând [EXPIRAT] T Rex Tapster Tremolo

Recommended Posts

Pret: 500 RON
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vând pedala de tremolo din titlu, este în stare perfectă de funcționare, alimentare cu baterie sau sursă de 9V, are urme de folosire. Este un tremolo boutique construit cu piese de calitate, față de pedalele tremolo simple are ceva opțiuni care-l fac mai versatil. Când se vindea în magazin costa intre 1200 și 1300 de lei, ultima dată l-am văzut la Esound, eu vreau pe el 500 de lei pret fix, este la mai puțin de jumătate din prețul de magazin și mai ieftin decât pe Reverb.com ori Ebay. Nu fac schimburi, trimit in țară, inclusiv cu Posta Româna, transportul este plătit de cumpărător.

https://youtu.be/-MohvmJSt_k

20190405_175617.jpg

20190405_175631.jpg

20190405_175643.jpg

20190405_175655.jpg

• Like 1

Sunt interesat de câteva pedale, plus o diferență de bani din partea celui care are una din aceste pedale:

- Mxr Phase 90 + 250 de lei;

- EHX Small Stone Nano + 300 de lei;

- EHX Bad Stone Nano + 300 de lei;

- Boss Tremolo TR-2 + 250 de lei.

Am făcut rost de phaser. Sunt în continuare interesat de schimb + diferență cu Boss TR-2 sau un schimb cu un minitremolo de calitate.

Sunt interesat de schimburi cu urmatoarele procesoare: Boss ME50, Boss ME 70,  Korg AX3000G. Sunt niște generații vechi de procesoare, nu valorează mai mult de 500 de lei SH iar prețul lor de magazin, atunci ca mai erau pe raft nu-l depășea pe cel al T-Rex-ului. Accept schimb la schimb cu unul din cele 3 procesoare mentionate, cu condiția sa nu fie lovite, cun urme de uzură avansată, butoane lipsa, display spart, toate funcțiile să fie funcționale și să aibă alimentatoare.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.