www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
atrismalex

expirat vând [EXPIRAT] Doze Dimarzio Andy Timmons - AT1/ Cruiser/Cruiser

Recommended Posts

Pret: 950 RON
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salutare,

Vand urmatoarele doze pachet de pe chitara mea Ibanez Andy Timmons 

- Dimarzio Andy Timmons AT-1 (bridge) - foarte versatila. E o varianta mai muzicala (sa zic) a dozei JB de la Seymour Duncan (dupa care s-a si inspirat).

- Dimarzio Cruiser (middle) (nu prea am folosit-o in combinatii, folosesc doar bridge si neck)

- Dimarzio Cruiser (neck) (are stofa de single coil cu output mediu/high dar incredibil de definita si articulata, fara frecventele inalte deranjante si e hum-cancelling)

Le vand cu tot cu electronica, pastrez doar pickguardul (pentru urmatoarele doze).

Circuitul vine cu un mod "treble bleed" (pastreaza frecventele inalte cand tai din volum) si are potentiometru al doilea de Ton pentru doza din bridge, ceea ce e o smecherie faina pentru sunete diferite.

Dozele sunt in stare impecabila, le dau pentru ca am un strat cu EMG 85/SA/SA si doresc sa pun aceeasi combinatie si pe chitara Andy Timmons (preferinta personala).

Dozele le dau doar impreuna ca pachet. E un super upgrade pentru orice chitara, si suna impecabil de la clean pana la heavy 80's.

Pretul e 950 RON pe tot pachetul. Impreuna noi costa aproape 1200 RON (iar de pe Thomann mai platesti si 100 RON transport)

Daca e de interes, va astept cu un mesaj in privat sau la telefon: 0751043633

Mi-ar placea sa le dau in Cluj personal, dar pot trimite si in tara la cerere (transportul se plateste de cumparator).

55478664_2626757694024738_951619475524812800_n.jpg

54522169_2105931322830603_2673151880837726208_n.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.