www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
bure_73

expirat vând [EXPIRAT] Squier deluxe stratocaster

Recommended Posts

Pret: 1300 lei
Link producator: https://www.guitarshop.ro/chitara-electrica-squier-deluxe-mn-stratocaster_p509.html
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand Squier deluxe stratocaster cu urmatoarele inbunatatiri :
Cheite fender
Neckplate fender
String tree fender
Doze fender noissles
Are logo fender peste care este aplicat sherlac (ESTE O CHITARA SQUIER  NU ESTE FENDER ORIGINAL)

PRET : 1300 lei

Daca se doreste chitara cu dozele originale (duncan design) pretul este de 1100 lei

Pot adauga si un procesor digitech 2120 artist la pretul de 2000 lei (chitara+procesorul)

Link : https://www.guitarshop.ro/chitara-electrica-squier-deluxe-mn-stratocaster_p509.html

Contact si detalii doar prin P.M. va rog

1.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

8.jpg

13.jpg

16.jpg

• Like 2

Chitara are wiring -ul care este pe squier deluxe pur si simplu am schimbat dozele fara  nici o modificare , despre doze cand le-am cumparat mi sa spus ca sunt hot noissles dupa ceva vreme cand m-am hotarart sa le montez(aveam un set de seymour duncan yjm furry montat ) am observat ca un capac este scris cu auriu deci este posibil sa fie vintage ,cele hot au scrisul cu argintiu din pacate persoana de la care le-am cumparat nu am mai putut lua contact cu ea oricum trecuse ceva vreme de cand le achizitionasem , ele ca si sunet sunt echilibrate nu se vad diferente mari de volum sau mai stiu eu ce ,este posibil sa fie doar capacul ,la inpedata sunt pe la 10.2 ceva asa imi amintesc

• Like 1

Salut ,schimburi nu prea ma intereseaza ,.........si cum  este vorba ''niciodata sa nu spui niciodata''  poate cu jackson/charvel seria dinky dk2

Vand chitara pt ca mai am 3 chitari Fender ca tot intreba cineva motivul pt care o dau

Va rog contactati-ma pentru detalii si discutii prin P.m. ca sa nu poluam topicul

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.