www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mixer Yamaha GA 24/12


Edmond
 Share

Recommended Posts

Pret: 1650 RON
Localitate: Timisoara
Contact: 0722217894
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Accept schimburi

Pun la vanzare mixerul meu de nadejde pe care l-am folosit cu drag aproape 10 ani. Are 24 de canale (20 + 2 canale stereo pe care le-am folosit la return-ul efectelor). Are cam tot ce-si poate dori cineva de la un mixer analogic. Poate fi folosit si ca mixer de monitoare datorita celor 10 auxiliare disponibile ce pot fi pre sau post, iar 4 dintre auxiliare pot fi rutate catre main, astfel putand fi transformate in grupe. De asemenea fiecare auxiliar are eq pe el, cu o medie parametrica. Pe fiecare canal exista phase invert, -20 db, low cut la 80 hz, eq cu doua parametrice, sendurile catre cele 10 auxiliare si panoramare. Mai sunt tot felul de feature-uri faine ca cel de talkback care poate fi trimis fie in monitoarele 1-4, 4-10 sau in stereo out. 
Mixerul este in stare foarte buna si vine cu un hardcase super robus. 
Am mai pus la vanzare ce a mai ramas dintr-un rack de efecte si se poate face un pret prietenos pentru cei ce doresc sa le achizitioneze impreuna. 
Trimit si in tara pe cheltuiala cumparatorului.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.