www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bancuri


Guest _ManiA_
 Share

Recommended Posts

Un copil de 12 ani intra intr-un bordel, tarand o broasca moarta dupa el:

 - Sarut mana. Vreau si eu o femeie!

 Matroana, mirata, il intreaba cam ce femeie ar vrea.

- Vreau o fata cu o boala venerica, daca se poate! Platesc oricat.

 - Bine, daca tu vrei. Du-te cu Sandy .

Face sex cu Sandy, apoi da sa plece.

Matroana, curioasa, il opreste:

 - Auzi, da' de ce ai vrut o fata cu astfel de boala?

- Pai, sa vedeti: eu acuma ma duc acasa si vine baby-sitterul. Ei ii plac copiii mici, asa ca mine; si-o sa facem sex... O sa ia boala. Diseara, tata o duce acasa cu masina. Eu il cunosc pe tata: o sa i-o traga... si-o sa ia boala. La noapte o sa si-o puna cu mama. Si-o sa ia si mama boala... Eu o cunosc pe mama: maine o sa si-o traga cu vecinu' de-alaturi... Ei bine, ala e omul care mi-a omorat broasca!

 


Un om, pleaca de la serviciu in pauza de masa, si, grabit, da o fuga la banca sa plateasca o factura.

Ajunge la banca, intra si vede fericit ca nu mai e nimeni...

Se apropie de ghiseu:

- Buna ziua... am de platit o factura, va rog!

Casierita:

- Va rog sa va intoarceti la coada, si sa va asteptati randul, ca toata lumea...

Omul nostru, nedumerit, se uita in jur, iese din banca, apoi intra din nou, tot nimeni... asteapta putin, apoi merge la casierie:

- Buna ziua... am de platit o factura, va rog.

Casierita il invita iar sa astepte la coada pana-i vine randul.. la care omul nostru se intinde peste ghiseu si-i arde o palma sanatoasa!

Casierita, zbuciumata:

- Cine-a dat?

Omul nostru raspunde:

- Nu stiu, nu vezi ce aglomeratie e aici? 

 


O familie de viermi traia intr-un rahat. Micul vierme o intreaba pe mama lui:

- Mama, noi am putea trai intr-un mar ? 

- Da, fiule, am putea trai intr-un mar. 

- Mama, noi am putea trai intr-o banana ? 

- Da, fiule, am putea trai intr-o banana. 

- Atunci, mama, de ce traim intr-un rahat ? 

- Pentru ca suntem patrioti si asta e tara noastra, fiule…

 


Intr-o buna zi, unui taietor de lemne ii cazu securea in apa. Omul se puse pe jelit pentru ca-si pierduse singurul lucru cu care putea sa-si castige existenta.

Vazand acestea, Dumnezeu apare langa apa si-l intreaba care este cauza disperarii sale. Omul ii explica situatia si Dumnezeu plonjeaza in rau si revine cu o secure din aur masiv.

- Asta e securea ta, omule? il intreaba el.

- Nu, raspunse taietorul de lemne.

Dumnezeu intra din nou in apa si se intoarce cu o secure numai din argint.

- Asta e securea ta? intreaba el din nou.

- Nu, raspunde din nou taietorul de lemne.

A treia oara Dumnezeu revine cu o secure de fier.

- Asta e securea ta?

- Da, asta e, ii raspunse de data aceasta taietorul de lemne.

Dumnezeu, miscat de onestitatea omului ii face cadou toate trei securile si taietorul de lemne se intoarce fericit acasa.

Cateva zile mai tarziu acelasi taietor de lemne se plimba pe malul raului cu nevast a sa. Dintr-odata aceasta cade in apa. Cum omul se puse iarasi pe plans, Dumnezeu aparu din nou intrebandu-l care-i este necazul.

- Nevasta mea a cazut in apa, ii raspunse taietorul de lemne printre suspine.

Atunci Dumnezeu sare in apa si apare cu Penelope Cruz in bratze.

- Asta este nevasta ta? intreaba el.

- DA! urla omul.

Atunci Dumnezeu, furios, il lua la bani marunti:

- Indraznesti sa ma minti?!! Ar trebui sa te blestem pentru vecie!!

Atunci taietorul de lemne incepe sa-l implore:

- Te rog, Doamne, iarta-ma! Dar cum altfel puteam sa raspund?! Daca spuneam "nu" la Penelope Cruz, data viitoare mi-o aduceai pe Catherine Zeta Jones. Si daca si atunci as fi spus "nu", a treia oara mi-o aduceai pe nevasta-mea. Si daca de data aceea as fi spus "da", mi le faceai cadou pe toate trei, dar eu sunt un om nevoias si n-am de unde sa hranesc trei femei. Acesta este motivul pentru care am raspuns cu "da" de prima data.

 

Morala: Barbatii mint numai din motive perfect oneste si logice. INTOTDEAUNA !

 


Mica publicitate: Vand nevasta !

An de fabricatie: 1983, al doilea proprietar, certificat in regula, productie autohtona.

Culoare: blonda.

Dotari (full option): suspensii super, portbagaj mare, faruri bleu-ciel, grila radiator rosie bombata, air bag-uri frontale excelente.

Stare functionare: foarte buna, putin uzata (cam de doua ori pe saptamana; dar duce mult mai mult).

Cai putere: poate sa tina o herghelie.

Stare caroserie: putin atinsa - a fost un mic accident cu un vecin care nu s-a asigurat (daca sunt sau nu sunt acasa) si a intrat in ea; in urma accidentului el a fost grav avariat, iar ea a suferit doar niste atingeri de curea pe aripa stanga spate, dar cu timpul se repara.

Pret: negociabil.

Bonus: O dau cu tot cu accesorii: unul de 3 ani si una de 5 ani.

Rog seriozitate! 




  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1.  Viclenia femeilor nu are limite. Deseori se intamplă să faci cunostinţă cu o femeie şi să te trezeşti cu alta!

 

2.  În junglă, totul e comestibil. Şi tu!

 

3.  Bărbaţi, nu încercaţi să înţelegeţi femeile. Femeile înţeleg femeile şi... se urăsc între ele.

 

4.  Câteodată înţeleg femeile care au dulapurile pline de haine şi tot n-au cu ce să se îmbrace, că şi eu am agenda telefonului plină şi tot n-am ce f**e.

 

5.  Dacă ţi se pare că înţelegi o femeie, ai dreptate… ţi se pare!

 

6.  Femeia e sexul slab. Bărbatul e sexul tare. Când devin un cuplu, sunt sexul asa şi-aşa...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Cercetătorii britanici au anunţat că la femei fidelitatea este genetică pentru că au descoperit gena fidelităţii.
Cercetătorii români au răspuns că această genă era deja descoperită de ei, numai că ei o denumiseră gena urâţeniei

 

Inscripţie pe o piatră funerară: "Nu toate iaurturile sunt la fel de folositoare!"

 

Dragi bărbaţi, nu vă obosiţi prea tare cu cadourile de Crăciun. Pur şi simplu intraţi în primul magazin de bijuterii.

 

După încheierea experimentului “Câţi bani poate cheltui o femeie”, oamenii de ştiinţă britanici şi-au declarat falimentul.

 

În maternităţi, a fost introdus la sala de naşteri un nou serviciu: acum, la naştere, poate asista nu numai soţul, ci şi tatăl copilului.

 

Reclama unui institut de cosmetice:

"Nu flirtaţi cu femeia atrăgătoare ce iese de pe poarta noastră! S-ar putea să fie soacra dumneavoastra.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

In compartimentul unui tren, un tip sta vizavi de o gagica blonda cu sani foarte mari si o fusta foarte scurta.
Desi face eforturi remarcabile sa admire peisajul din Valea Prahovei, privirea ii aluneca inevitabil catre coapsele fetei.
Observa cu usurinta ca tipa nu poarta chiloti si de atunci peisajul de afara devine brusc neinteresant.
Tipa il observa si il ataca imediat:
- Te uiti la pasarica mea?
- Da, imi cer scuze.
- Oh nu-i nici o problema!, dar uita-te cu atentie ca o sa iti dea si un pupic...
Intr-adevar, cu o incordare foarte naturala, buzele pasaricii fetei ii trimit tipului un sarut.
- O pot face sa si clipeasca, zice tipa, si pasarica clipeste.
Femeia il invita langa ea.
Tipul se muta.
Femeia il intreaba:
- Ti-ar placea sa bagi doua degete in pasarica?!
La care tipu:
- Hai, las-o dracului, sa nu-mi spui ca poate sa si fluiere...
 
Maria vine din Germania, unde a lucrat ceva timp si despacheteaza lucrurile.
- Aista ce-i tu, Marie? intreaba tata-su.
- Aista-i mixer. Pui numa' faina si laptele si le-nvarte singur.
- Mira-sa Cluju'! zice tatal. Da, aista ce-i?
- Aista-i un cuptor cu microunde. Pui strachina cu mancare in'lontru si minten' s-o incalzit.
- Lucru mare! Da' aceia ce-i? intreaba tatal.
- Vibrator. Pai, stii dumneata, ca acolo in lume, amu nu-ti mai traba omu' tau, ca-i dastul sa ai unu d'asta.
Apoi, obosita fiind, Maria se duce la culcare.
Batranul iese pe prispa casei, aseaza doua scaune, pune doua pahare de horinca, se aseaza pe un scaun, iar pe celalalt aseaza vibratorul.
Trece pe langa poarta Gheorghe:
- Sa traiesti, Ioane, ce mai faci?
- Ia, stau la un pahar de jinars cu ginerele!!!
 
RABORD GONFIDENDZIAL! 
Jefu, ajuns la Romania ! Nu avut probleme la vama, furat bagaj din aeroport. 
Noroc cu dolar american.....jumatate dadut la taxi, jumatate furat tigan din buzunar.  
Intalnit frate Ahmed. Foarte de treaba frate Ahmed. 
Mers la rest aura nt, mancat egler. Foarte bun, facut zalmonela! 
Ajuns la spital.....doctor durut la cur. 
Mutat cu frate Ahmed. Nu curge apa la robinet....aduce mult aminte de casa mea din desert. 
Facut plan bomba antrax.....dar antrax scump la Romania. 
Apoi facut plan bomba bum bum. Vazut la televizor explodat camion azotat de amoniu. Jefu, azotat de amoniu face mare bum, facut frica la mine!  
Vrut inchiriat avion sa prabusit in cladire....dar vazut la televizor MIG 21 prabusit de unul singur. 
Jefu, romani astia nu se joaca... crime, violuri, e teroristi rau! 
Coborat pana la magazin dar nu ajuns bine si explodat butelie la parter.  
***** pe mine de frica! 
Jefu, eu intoarce inapoi acasa! Nu nevoie de teroristi la Romania ca are ei destui !!!!!!!!!! 
  
  
Doi economisti mergand spre casa vad un rahat pe trotuar. 
- Daca il mananci iti dau un milion, zice primul. Acesta il mananca, dar mergad mai vede unul si-i zice celuilalt: 
- Daca il mananci si tu iti dau un milion. Primul economist mananca si el. 
Pe drum au mancat fiecare cate zece rahati si la despartire unul zice: 
- Am mancat atata rahat si suntem fiecare la banii lui. Ce folos? 
Celalalt raspunde: 
- Da, dar am avut rulaj de douazeci de milioane! 
 
Merge un barbat  la frizerie sa se barbiereasca si ii spune barbierului, ca niciodata nu a putut fi bine ras pe obraji.
- Nicio problema, spune barbierul scotand o bila mica, de lemn, dintr-un sertar. Luati in gura bila asta si tineti-o intre gingii si obraz.
Omul face asta si capata cel mai fin barbierit din cate a simtit vreodata, apoi intreaba:
- Si daca inghiteam bila ?
- Nici o problema, o aduceati a doua zi inapoi. Au mai patit-o si alti clenti si au adus-o inapoi.

 

Un tip intra intr-un wc public…in cabina alturata un alt tip constipat, se forteaza destul de zgomotos.
Primul tip, terminand ce avea de facut, la iesirea din wc stinge lumina, moment in care se aude un urlet infiorator. Curios, se intoarce, aprinde lumina si intreaba pe cel din wc ce s-a intamplat. Acesta, vizibil speriat raspunde:
- Am crezut ca mi-au sarit ochii!
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Aseară, într-un teatru, a avut loc un incendiu. Actorii, curajoşi din fire, au hotărât să continue a juca piesa pe scenă. Uluiţi de eroismul lor, pompierii, la rândul lor, au hotărât să privească piesa până la sfârşit.

 

Unu' îi dă cadou mamei lui, la împlinirea vârstei de 80 de ani, şampanie şi caviar.

După o vreme, mama îi telefonează:
- Mulţumesc, dar trebuie să-ţi spun că limonada nu era dulce, iar gemul avea iz de peşte...

 

"Vezi că poţi când vrei?", i-a spus soţia soţului, când l-a prins cu vecina în pat...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

ION SI GHEORGHE LA BURSA

 

- Mă Ioane, eu tot văd la TV şi ascult la radio de bursă. Ce e aia bursă? 

- Păi, mă Gheo, e cam greu de explicat dar, uite îţi dau un exemplu. Tu îţi cumperi o găină care îţi face nişte ouă. Din ouăle alea ies alte găini care şi alea fac ouă. Şi din ouăle alea ies alte găini care şi ele fac ouă. Şi tot aşe până la un moment dat tu ai câteva sute de capete de găini. No, şi-atunci numa că vine o apă mare şi învolburată şi îţi ia toate găinile şi le îneacă. Ş-apăi atunci tu imediat te gândeşti… mama mă-sii de afacere, raţe trebuia să cumpăr!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O secretară blondă intră în biroul şefului:

- Boss, cineva tocmai ţi-a furat maşina!
- Sună imediat la poliţie! Ai reuşit să-i vezi pe infractori?
- Nu, eu scriam numărul maşinii...

 

 Doamna către menajeră:

- Cred că soţul meu are o relaţie cu secretara.
Menajera:
- Ştiţi dumneavoastră sigur sau o spuneţi aşa, doar ca să mă faceţi pe mine geloasă?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

O blonda intra în aprozar:

- Buna ziua, aş dori nişte cartofi.

- De cât? întreabă vânzătoarea.

- Decât cartofi! 

 

- Scumpule, trebuie sa cumperi niste jaluzele, deoarece vecinul, care sta alaturi, poate vedea cum eu ma dezbrac.

- Nu te nelinisti! Daca te va vedea, singur isi va cumpara jaluzele! 

  

Un tip a uitat acasa mobilul. Seara se intoarce, citeste mesajele.

Primul: - Scumpule, iubitule. Suna-ma, te rog. Te sarut. Intotdeauna a ta, Maria.

Al doilea mesaj: - Am sunat deja. Poti sta fara grija. Sotia ta. 

    

Doresti sa te certi cu jumatatea ta?

Trimite un SMS cu textul "Te iubesc!", apoi, mai tarziu, alt SMS cu textul: "Ma scuzi, am gresit numarul". 

  

Un barbat in varsta incepe sa strige la un tanar:

- Asculta, baiete, de ce te sarutai cu fiica mea in intuneric?

- Pai si eu imi pun aceeasi intrebare, dupa ce am vazut-o la lumina. 

 

Intra un tip in farmacie si sopteste ceva farmacistului la ureche. Farmacistul (cu voce tare):

- Care mijloace de protectie? Aici e farmacia, nu Ministerul Apararii. 

 

Nunta de argint, sotul isi duce sotia intr-un voiaj minunat in niste insule uitate de lume.

- Vai dragule, ce romantic esti, acum ca avem 25 de ani de casatorie si m-ai adus aici, ce ai sa faci cand vom avea 50?

Sotul: - Am sa vin sa te iau!!!... 

  

Asemanarea dintre o fusta mini si un discurs?

Amandoua trebuie sa fie suficient de lungi ca sa acopere problema si destul de scurte ca sa capteze interesul.

  

Un ardelean e oprit de un politist care il intreaba:

- Dati-mi numele si prenumele.

- Ai innebunit?!... Si pe urma cum sa ma mai numesc?

 

Vine primul fiu acasa:

- Tata, da-mi cinci milioane ca am lasat-o pe una gravida.

Vine si al doilea fiu:

- Tata, da-mi sapte milioane ca am lasat-o pe una gravida.

Vine si fiica:

- Tata, am ramas gravida.

 Tatal:

- In sfarsit se mai si incaseaza!

 

Preotul suna la usa. Dinauntru se aude o voce cristalina:

-Tu esti, ingerasule?

-Nu, raspunse slujitorul Domnului, dar lucram la aceeasi firma!

 

  Doua blonde stau de vorba:

 - Fata, mi-am luat si eu o perie de WC.

 - Si cum e?

 - Hartia igienica e mai buna.

 

  Spune-mi, draga, sotul tau a gasit vreodata barbati straini in sifonier?

 - Nu! Toti erau cunostinte vechi de-ale lui...

 


Cica o ratusca plangea pe malul unui rau. Plangea si repeta continuu..

"Nu stiu cine sunt, nu stiu cine sunt..." 

Crocodilul iese si ii spune ca nu poate sa o vada asa trista si ca ii spune el cine este: 

"Ai un cioc portocaliu, corp mare, codita mica si dai tot timpul din ea, gatul mai lung si subtire, ai picioruse scurte si portocalii....tre sa fi ratusca!"

Vesela ratusca sare in apa, se zbenguie si se intoarce la crocodil si ii spune "pot si eu sa incerc sa iti spun cine esti, acum ca m-ai facut fericita si am invatat cum sa ghicesc..."

Crocodilul: "Eh, n-ai fost in stare sa ghicesti cine esti tu, o sa ghicesti acum cine sunt eu....hai sa vedem".

Ratusca se baga in apa, se uita atent la crocodil, se baga pe sub el, se uita, mai da doua ture si iese din apa:

"Ai gura foooarte mare. ai o geaca de piele spectacol, picioare scurte,..nu prea ai coaie... Esti ...italian".

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Un inspector de la Fisc vine la sinagoga in control, se uita pe registre si concluzioneaza catre rabin: 

− Domnule, veniturile dvs sunt mici si impozitul la fel. Cum reusiti dvs sa traiti cu niste incasari asa de mici? 

− Noi aici reciclam TOTUL si ne multumim cu putin. 

− Chiar totul? 

− Tot. 

− Si picaturile de la lumanari? 

− Da, le strangem si le trimitem la o fabrica de lumanari si din cand in cand ne trimit o lumanare.. 

− Bineeee. Si firmiturile de pe masa le reciclati? Întreaba agentul in zeflemea... 

− Da. Le strangem si le trimitem. Din cand in cand primim o punga de pesmet. 

− Buuuun. Da cu pieile de preputz de la circumcizie ce faceti? Si pe ele le reciclati? 

− Da. Le strangem, le trimitem la Fisc si din cand in cand ne trimit cate-un Pulica sa ne controleze.

 


Doua prietene vorbesc:

- Ceva sex de calitate aseara?

- Nu. A fost un dezastru. Barbatu-miu a venit acasa, a mancat cina in 3 minute, s-a suit pe mine, a terminat in 4 minute si-n 2 minute sforaia...

Dar tu?

- Oh, a fost incredibil... Barbatu-miu a venit acasa. M-a dus la o cina romantica. Dupa cina, ne-am plimbat o ora. Cand am ajuns acasa, el a aprins lumanari prin toata casa si am avut o ora de preludiu. Dupa preludiu, am facut sex o ora intreaga, fantastica, iar dupa aceea am stat de vorba o ora. A fost ca-n basme.    

In acelasti timp sotii lor stau de vorba:

- Ceva sex de calitate aseara?

- Da, a fost excelent! Am sosit acasa, cina era pe masa, am mancat, i-am tras-o nevestei si m-am culcat... Dar tu?

- A fost oribil. Am ajuns acasa si nu aveam ce manca, fiindca se oprise curentul electric pana dimineata. De-aia a trebuit s-o duc pe nevasta-mea la restaurant, si-a fost atat de scump ca n-am mai avut bani de taxi si ne-ma intors pe jos acasa, cale de-o ora. Eram atat de furios cand am ajuns, ca nu mi s-a mai sculat pentru o ora, si dup-aia nu mi-am putut da drumul o ora. In sfarsit, cand am terminat, aveam asa niste draci, c-am adormit abia peste inca o ora.

 


Raschela pe patul de moarte: 

- Itzic, trebuie sa-ti marturisesc ceva. Strulica asta mic, copilul nostru, nu e al tau. 

- Dar cu cine l-ai facut? 

- Cu studentul care a fost în gazdă la noi. 

- Cum l-ai convins? 

- I-am dat bani. 

- De unde ai avut banii? 

- Din buzunar, de la tine. 

- Si atunci de ce zici că nu e al meu?


  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

EFECTELE ALAPTATULUI.

 

Tanara sotie ii trimite de la spital o telegrama sotului:

"Scumpul meu Horica, alaltaieri s-a nascut ingerasul nostru de baiat. E dulce, dar din pacate eu nu am lapte, asa ca am fost obligata sa angajez o doica de lapte din Grenada. Eu n-am nici o vina, dar se pare ca din cauza ca ea este negresa, pielea copilului s-a inchis la culoare si este aproape neagra. Te iubesc si abia astept sa viu acasa cu odorul nostru."

 

Telegrama lui Horica catre mama lui, proaspata bunica:

"Draga mama, Anca a nascut alaltaieri un baiat. Totul a decurs bine, dar ea neavand lapte, a fost obligata sa angajeze o doica de lapte din Grenada care este negresa. Cum a inceput sa alapteze copilul, pielea lui delicata a devenit neagra. Anca n-are nici o vina ca n-a gasit o doica alba. Te sarut cu drag, fiul tau Horica."

 

Telegrama Mamei catre Horica:

"Draga Horica, ma bucur ca sunt bunica si va felicit. Pot s-o inteleg pe Anca, pentru ca eu am fost exact in aceiasi situatie cand te-am nascut. N-am avut lapte si a trebuit sa te hranesc cu lapte de vaca. Eu n-am nici o vina ca ai iesit un bou... "

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Brejnev convoacă pictorii și le cere să picteze un tablou  istoric, mare "cât  peretele acesta", cu tema Lenin în Polonia.
Rumoare în sală.
Voci: nu putem, e împotriva adevărului istoric! Lenin nu a fost niciodată în Polonia!
- Cum tovarăși, nimeni nu poate picta acest tablou măreț? Invocați pretexte cu istoria..."
Se ridică pictorul Ițic și spune: 
- Eu o să pictez tabloul...
- Vedeți?...spune Brejnev. Ei, asa da, ne vedem aici peste o lună la vernisaj.
Peste o lună – vernisajul.
Un discurs de deschidere și pânza ce acoperea pictura cade.
Brejnev privește și vede un bărbat şi o femeie făcând sex.
- Cine e bărbatul acesta?! intreaba Brejnev iritat.
- Este Troțki,  spune Ițic.
- Și femeia?!
- Femeia , zice Ițic, este Krupscaia, nevasta lui Lenin.
- Păi și Lenin  unde e ?!?!
- Păi, zice Ițic, Lenin e în Polonia...


  
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Un copil negru vine foarte voios acasa: 
- Tati, tati, am cea mai mare p*** din clasa a IV-a!!! Asta pentru ca sunt negru, nu????
-  Nu, în Pastele ma-ti,  pentru ca esti un bou! Tu trebuia sa fii într-a X-a...
 
Un cioban, vede el ca oile nu prea dau productie ca lumea, se duce la veterinar:
- Domn doctor, am si eu o problema, nu fac oile astea lana si lapte ca lumea, ce sa le fac?
- Mai ciobane, ia-le, du-le la padure, trage-le cate un numar, si a doua zi vezi daca stau oile la umbra, e bine, o sa ai productie, daca stau la soare, repeta "procedeul"!
Se duce ciobanu' fericit acasa, a doua zi de dimineata urca oile in remorca, porneste tractorul si pleaca la padure. Le  trage cate un numar la fiecare, se intoarce acasa, doarme o zi si cand se trezeste striga la nevasta-sa:
- Fa, ia zi unde stau oile, la soare sau la umbra?
- Ma Ioane, la soare!
Se scoala asta, urca iar oile in remorca, pleaca la padure, le trage cate 2 numere la fiecare, vine acasa, doarme 2 zile, cand se trezeste striga iar la nevasta-sa:
- Fa, ia zi unde stau oile, la soare sau la umbra?
- Tot la soare, ma Ioane!
Suparat, se scoala asta, le urca iar in remorca la tractor, se duce la padure si le trage cate 5 numere la fiecare. Se intoarce asta epuizat acasa, doarme o saptamana, se trezeste:
- Fa, ia zi unde stau oile, la soare sau la umbra?
- Ma Ioane, nici la soare nici la umbra, is toate in remorca si una la volan claxoneaza!

Intrebare:
- De ce prezervativul e transparent?
Raspuns:
- Pt ca spermatozoizii sa se bucure macar de priveliste, daca oricum nu pot intra!!!
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Politistii se duc in excursie cu un autocar cu doua nivele.

La nivelul de jos ofiteri si la nivelul de sus subofiteri. 

La un moment dat se aud urlete de la nivelul de sus, iar sefu` se duce sa vada ce se intampla.

- De ce urlati in halul asta? 

- NOI NU AVEM SOFER !!!

   

Un baietel de trei ani isi examineaza testiculele in timp ce face baie si intreaba: 

- Mami, astia sunt creierii mei? 

- Nu inca, dragul meu! 

 

O calugarita se duce la maica stareta: 

- Maica stareta, am fost violata, ce sa fac? 

- Bea un ceai de pelin fara zahar, ii raspunde aceasta. 

- Si-mi voi recapata cinstea si puritatea? 

- Nu, dar iti va disparea satisfactia de pe chip. 

 

Unul dintre pasagerii de pe vapor ii atrage capitanului atentia ca pe o insulita e un om zdrentaros care sare si da din maini langa un foc.

- Cine e tipul? Ce-o fi cu el?

- Nu stiu, zice capitanul, insa de cate ori trecem pe aici se bucura nespus! 

 

Banana si vibratorul stau pe marginea noptierei. Banana zise: 

- Prima oara? 

Vibratorul: - Nu. 

Banana: 

- Atunci nu mai tremura asa, ca ma sperii si pe mine. 

      

Cand sotia intra in casa, sotul o intreaba:

- Ei, ai reusit sa bagi masina in garaj?

- Da, raspunde ea vizibil jenata, cum sa-ti spun... cea mai mare parte din ea... 

       

Pe casa bunicilor se asează o barză. Bunica si cei trei nepoti aflati în curte admiră frumoasa pasare.

- Copilasi, aceasta este barza, harnica pasare care aduce copiii de la mari departari!

Copiii susotesc:

- Ce facem? Îi spunem cum apar copiii sau o lasam să moara fara sa stie? 

    

- Dragul meu, in curand vom fi trei.

- Asta e o veste buna! raspunse el sarutand-o.

- Mama a obtinut divortul si va veni sa locuiasca cu noi... 

  

Proverb canibal 

Toti oamenii sunt la fel de buni. 

  

Ce credea cainele lui Pavlov despre stapanul lui:

- Uite, domnule, ce reflex conditionat pe batranul asta.... cand se aprinde lumina, imi aduce de mancare...! 

 

Cu cine se culca femeile? Pana la 14 ani cu papusile, de la 15 la 35 cu cine vor, de la 35 la 45 cu cine gasesc, de la 45 la 55 cu cine le doresc, de la 55 la 65 cu geamu deschis, de la 65 la 75 cu usa deschisa, iar dupa 75 mor din cauza curentului...... 

 

Cînd Ralph a vazut ca penisul sau începe sa creasca si sta sculat mai mult, a fost încîntat si la fel a fost si sotia lui. Dar dupa cîteva saptamîni, ajunsese la o jumatate de metru si a început sa se îngrijoreze, asa ca s-a dus la un urolog. Dupa o îndelunga examinare, doctorul le-a explicat lui Ralph si sotiei ca singura solutie ar fi o operatie.

Sotia întreaba îngrijorata:

- Si cît timp va trebui sa poarte cîrje?

Doctorul:

- Dar cine a zis ceva de cîrje?

- Pai, aveti de gînd sa-i lungiti picioarele, nu-i asa? 

 

Mona: Sotul vine din baie, dezbracat, si se urca in pat. Sotia il vede si incepe: "Vai, draga, am o durere ingrozitoare de cap!".. "Perfect", spune sotul. "Tocmai vin din baie, unde mi-am pudrat penisul cu aspirina. O administrez pe cale orala sau ca supozitor? 

 

Olanda: Ai doua iubite.Te poti insura cu amandoua. Ele se pot casatori intre ele.

Moldova : Ai doua iubite. Di la tini si audi galseava aia in fiecari noapti mai omule?

Rusia: Ai doua iubite. Stalinskaya si Moskovskaya.

Pakistan: Ai doua iubite. Cea mai varstnica are 6 ani..

India: Ai doua iubite. Budha nu stie nimic..

Turcia: Ai doua iubite. Una iti face mancare, una iti spala rufele, una iti calca hainele si una le supravegheaza pe celelalte. Chiar vroiai sa te credem ca ai numai doua iubite?

China: Ai doua iubite. Din cateva miliarde de motive.

Bulgaria: Ai doua iubite. Pe una o cheama Sofia. Cealalta te intreaba "unde ai fost?" "la Sofia " Esti in deplina siguranta.

Germania: Ai doua iubite. Ambele blonde.

Mexic: Ai doua iubite. Vin hotii si fura jumatate. Iti mai da vecinul una. Imprumuti trei din barul de vis-a-vis. Vecinul isi ia partea inapoi. Cate ti-au mai ramas?

Anglia: Ai doua iubite. Absolut superbe. Iar ai baut prea mult..

SUA: Ai doua iubite. Una pe Facebook si una pe Myspace. Nu le-ai vazut niciodata.

Brazilia: Ai doua iubite. Rosaria Fiorella Andrea Luiza Esmeralda Carla Vitoria Alessandra del Campo si inca una.

Dubai: Ai doua iubite. Placate cu aur.

Cuba: Ai doua iubite. Nu esti deloc Fidel..

Suedia Ai doua iubite. In IKEA chiar gasesti orice.

Spania: Ai doua iubite. Mai tarziu descoperi ca ele sunt de fapt surori. Putin mai tarziu afli ca tu esti chiar fratele lor mort la nastere. Mai ai un frate geaman desmostenit de catre soacra portarului, care portar nu-si mai aduce aminte nimic din copilarie. Viata ta e o telenovela.

Grecia: Ai doua iubite. Vecinul se cam da la una din ele. Dimineata te trezesti cu un cal mare de lemn in fata casei. Mai bine fugi. 

 

Bula vede pe strada o domnisoara sexi, cu un catel in brate.                           

- Ce n-as da sa fiu eu in locul catelusului!         

- Nu cred, il duc la veterinar sa-i taie coaiele!  

 

Intr-o seara, un cetatean cu o galeata intr-o mana, cu o nicovala in cealalta, cu cate o gaina sub brat, se uita nedumerit, cand spre stanga, cand spre dreapta drumului. Din spate il ajunge o blonda. Cetateanul, necajit de-atata bagaj, o intreaba:                

- In ce directie e gara, domnisoara? 

- Mergeti cu mine ca si eu merg intr-acolo. Dupa vreo suta de metri blonda zice:                     

- Daca ma gandesc bine, eu n-ar trebui sa merg cu dumneata.                          

- De ce domnisoara?                  

- Pai, ai putea profita sa ma violezi.             

- Cum asa domnisoara? Cu atatea lucruri in brate?    

- Sigur, ai putea pune galeata jos, nicovala in galeata si gainile... le tin eu.        

 

O planeta trece pe linga planeta Pamint si o intreaba:

- Ce mai faci, soro? Nu te-am vazut de milioane de ani!

- Nu prea bine... Stii... mi-au iesit Homo Sapiens... 

- Nu te ingrijora, o sa treaca! Am avut si eu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozitii sexuale...ca vedetele!!!?

 


Stilul Andreea Marin
Partenera isi lasa iubitul sa ejaculeze inauntru dupa care ii sopteste tandru : “Surprize!  Surprize !!  Nu mi-am luat anticonceptionalele…”
Pozitia Emil Boc Este aceea in care partenerul ofera sex oral iubitei stand amandoi in picioare…
Pozitia Gigi Becali Este o derivata a pozitiei capra si se numeste “oaia”. Se apuca partenera cu o mana in jurul soldului si se mulge bine pana la obtinerea unei satisfactii mioritice. Apoi se penetreaza si, in momentul eliberararii, partenerul va exclama : “Pac! Pac! Pac! pac! PAAAAAC! Ohhh… M-ai inteles?!”
Stilul Giovani Becali Inainte de actul sexual, femeia trebuie scuipata pentru o mai buna lubrifiere…
Stilul Mihaela Radulescu Trebuie avut grija… Partenerul este foarte fragil. Totul se petrece cu o tandrete usor materna spre a nu-l speria. Dupa consumarea actului, partenerul trebuie leganat si asezat la loc in patutul lui…
Pozitia Irinel Columbeanu Supra-numita si pozitia 0. Pentru ca nu se obtine erectia, partenera este dezmierdata verbal si material. Mangaierile si sexul oral este indicat. Apoi, se cheama soferul.
Stilul Traian Basescu Barbatul isi face curaj cu o sticla de vodca si apoi isi aseaza partenera pe biroul acesteia si o satisface in timp ce foloseste dirty-talking : “Tiganca imputita”, “Gaozaro” etc.
Pozitia Mircea Solcanu Partenera este intinsa pe o parte, cu picioarele usor departate, iar partenerul o patrunde asezat in spate si cu trupurile bine lipite. Asta dupa ce, in prealabil, se stabileste cine este partenerul si cine partenera…La naiba!
Actul sexual “Fernando de la Caransebes” Femeia se apuca bine de urechi si se pompeaza la ea o ora la viteza in timp ce este dezmierdata pe un ton ferm cu apelativul “Sunt idolu’ la femei”. In momentul ejacularii i se aduce la cunostiinta faptul ca “Nu sunt gay!”
Pozitia Nikita Este o pozitie recomandata celor care practica sado-masochismul. Partenera isi apuca iubitul de testicole, ii aduce jigniri si-l complimenteaza cu doi pumni in ficat. Apoi alterneaza momentele de brutalitate cu cele de gingasie. Partenera poate lua in mana penisul pentru a-l complimenta: “Vai ce cap mare si rozaliu are domnu’ Dan…”.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

O femeie batuta rau se duce la doctor.

Doctorul:

- Ce s-a intamplat?

- Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.

- Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.

Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se intoarce la doctor.

- A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins.

- Vezi daca-ti tii gura?

 


Un baietel se trezea in fiecare noapte din cauza sunetelor ciudate care veneau din dormitorul parintilor sai. Intr-un final, isi intreaba mama:

- In fiecare noapte aud niste sunete din dormitorul vostru si, cind m-am dus sa vad ce se intimpla, tu te balansai deasupra lui taticu.

Mama,socata de spusele baietelului, gaseste la repezeala o explicatie:

- Ei... ii apasam pe stomac pentru ca este gras si trebuie sa slabeasca.

- Nu o sa mearga, ii raspunde copilul.

- De ce?

- Pentru ca in fiecare zi vine vecina si-l umfla din nou!

 


Soricelul vede liliecii zburand si zice:

-Uite mama....ingerasi!

 

Un oltean, intors din Spania, se hotaraste, ca din banii castigati din culeasul capsunilor sa-si cumpere o masina. Zis si facut!

A doua zi merge la targul de masini, vede o masina si intreaba:

- Domnule, ce face masina asta?

Vanzatorul:

- Masina aceasta e deosebita. Ea poate prinde o viteza maxima de 300 km/h, si poate intra intr-un zid fara sa pateasca nimic.

Olteanul incantat il roaga sa faca un test. In timp ce masina merge spre un zid,vanzatorul ii spune olteanului sa inchida ochii....apoi ocoleste zidul si ii spune oltenului sa deschida ochii.

Olteanul, se uita in spate, se uita la masina si vede ca aceasta e neatinsa si se hotaraste sa o cumpere.

Fericit isi ia masina si se duce la un bar sa sarbatoreasca cu prietenii noua achizitie. Dupa mai multe sticle, ii invita pe toti sa vada ce poate sa faca masina lui. Se urca toti in masina, pornesc,ajung la viteza maxima si se apropie de un zid. Olteanul le spune la toti sa inchida ochii....

Dupa cateva ore, se trezesc la spital... toti avand cate ceva rupt...

La care olteanul:

- Ba, care nu a inchis ochii?


  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

 CONSULTANTA si AUDITUL AFACERII

 

 La "Golden Blitz", acum cateva zile, fiind impreuna cu niste amici, am remarcat ceva foarte bizar. 

Toti chelnerii si picolii aveau o mica lingurita in buzunarul camasii. 
Atunci cand a venit chelnerul sa ia comanda, l-am intrebat:
- De ce purtati toti o lingurita?
Mi-a explicat ca Golden Blitz a cerut consultanta de la Super Best Consulting care, dupa cateva luni de investigatii de tip diagnostic, a ajuns la concluzia ca ingurita este tacamul care cade cel mai des pe jos, la o frecventa de 3 lingurite/masa/ora. De atunci nu mai e nevoie sa mergi la bucatarie sa cauti o noua lingurita.
Economia de randament de timp de lucru este estimata la 5,21%. 
Indicele satisfactiei clientului a crescut de asemenea cu 3,75%.
Doua minute mai tarziu mi-am scapat lingurita pe jos si imediat chelnerul mi-a adus lingurita lui spunandu-mi ca el va lua alta la urmatoarea lui trecere prin bucatarie. 
Bravo Super Best Consulting!

Dar, si mai curios, chelnerii aveau o mica sforicica care iesea un pic afara din slitul lor.
Cand ne-a adus nota, l-am intrebat pe chelner la ce serveste acea sforicica.
- Ati observat corect, mi-a spus el cu voce joasa, Super Best Consulting a observat, de asemenea, ca am putea castiga ceva timp la toalete. Sforicica este legata in jurul penisului, deci il putem scoate fara sa il atingem si nu mai trebuie sa ne mai spalam pe maini, ceea ce reprezinta economie de apa si timpul petrecut la toaleta scade cu circa 7,39%.
- Si dupa ce l-ati scos, cum faceti sa-l bagati la loc fara sa il atingeti?, am intrebat eu.

- Ei bine, imi spune el in soapta, nu stiu cum fac altii... dar eu folosesc lingurita.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cele 4 minuni ale femeii:

 

1. Se uda fara sa intre la apa.

2. Sangereaza fara sa se taie.

3. Da lapte fara sa pasca.

4. Vorbeste fara sa fie intrebata.

 

E doar un banc, trateaza-l ca atare!

 

 

La inceputul relatiei:

Si eu pe tine!

 

La sfarsitul relatiei:

Si tu pe-a mea!

Edited by StratMan
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Profesorul de anatomie: - Spune domnisoara, pe canalul vaginal exista cili?

Studenta: - Da!

Profesorul: - Cum sa existe cili domnisoara, ca s-ar gadila penisul si ar muri de ras!! Off!!!! Treci la subiectul al doilea!

Studenta: - Despre organele genitale masculine. Deci, ele sunt alcatuite din doi corpi cavernosi care in stare normala au lungimea de 15 cm, iar in erectie au 30 cm!

Profesorul: - Auzi domnisoara, dumneata ori esti proasta, ori a dat norocul peste tine!

 

Vine un tip la doctor:

- Dom'le doctor, iata care e problema mea... In fiecare seara visez ca se apropie de mine doua fete superbe, se dezbraca incetisor, se vara la mine in pat, incep sa imi faca sex oral... iar eu, sa vedeti, le imbrancesc, le dau la o parte si atunci ma trezesc in sudori ca dintr-un cosmar...

- Si ce vreti sa va fac? intreba nepasator doctorul.

- Va rog... amputati-mi bratele.

 

In urma unui accident, un tip se alege cu "mandria" zdrobita complet.

Chirurgul sef al spitalului la care este dus ii spune :

- Domnule, ai noroc. Avem un sortiment bogat de organe din care sa iti alegi unul pe care sa ti-l transplantam. Ce zici de asta, 12 cm, hm ?

- Hai, domn doctor, ce naiba, sunt om serios, am eu fata de 12 cm ?

- Atunci asta, la 18 centimetri ?

- Fii domnule serios, 18 cm ? Ce, sunt pustan ?

Vine doctorul cu o alta oferta:

- Dar de asta de 32 de centimetri ce zici ?

- Ei , da asa mai merge. Dar acelasi model, pe alb, nu aveti ?

 

Alinuta de ce ai adus papagalul la scoala?

Pai l-am auzit pe tata spunandu-i mamei:

,,Dupa ce pleaca copilul la scoala iti fac praf pasarica"

 

Intre prietene :

- Inchipuieste-ti draga, Gigi m-a invitat la el sa ascult un CD, dar patul scartia asa de tare ca abia se auzea muzica !

 

O tipă şi un tip stăteau de vorbă. Ea se prezintă:

- Ma cheamă Carmen.

- Ce nume frumos, mama dumneavoastră a avut inspiraţie când vi l-a dat!

- Nu, mi l-am dat singură, pentru ca îmi plac maşinile si barbaţii....Car.....Men. Curioasă, ea întreabă:

- Dar pe tine cum te cheamă? 

- Beerfuck!

 

In tramvai:

- Domnule, va rog, pot sa iau loc? Sunt insarcinata.

- Poftiti. Felicitari! Si cand s-a intamplat fericitul eveniment?

- Acum cinci minute dar inca imi tremura picioarele !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un trecător vede un beţiv care se chinuia să meargă cu-n picior pe trotuar
şi unul pe stradă. Strigă la el:
Du-te, băi, acasă, că eşti beat!
Eşti sigur că sînt beat??!!
Bineînţeles!
Of, ce bine! Credeam că sînt handicapat...

 

Dac-ar trebui s-alegi între nevastă-ta şi premiul cel mare la loto, ce maşină ţi-ai cumpăra?

 

Anunţ pentru femei:

"Nu căutaţi bărbatul perfect. Astăzi stau în casă!"

 

Logica românului: dacă ceva îi iese prost, se roagă ca celorlalţi să le iasă şi mai prost.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 prieteni se lauda cu nevestele lor.

Primul: - Eu am o nevastaaaa, ca un fluture!!!

Al doilea: - Nevasta-mea e ca o caprioara!!!

Al treilea sta si se gandeste, la care dupa 2 minute zice:

- Pai… nici a mea nu prea seamana a om!!!  …

 

 Sotul catre sotie:

− Ai vazut-o, draga, pe tanara aceea care zambea la mine?

Sotia:

− Nu-i nimic iubitule, si pe mine m-a bufnit rasul cand te-am vazut prima oara…

 

Limita băutului decent:

Bea până si se pare frumoasă, dar incă nu vrei să o ceri de nevastă...

 

Mama vine acasa intr-o haina noua de blana.                              

− Cand ti-a cumparat taticu blana? - intreaba fiul                        

− Daca m-asi fi bazat pe taica-tu nu te-as fi avut nici pe tine...        

 

Intr-un autobuz ticsit de lume, urca un om..                             

Se aseaza langa o femeie sexi si-i pune mana pe san.                     

− Asculta nerusinatule, nu poti sa-ti pui mana in alta parte?            

Omul o priveste ganditor.                                                

− Nu ma provocati doamna, nu ma provocati!                               

 

Sotia isi intreaba sotul: - Cu cate femei te-ai culcat?                 

Sotul raspunde: - Numai cu tine, draga mea. Cu celelalte am stat treaz.

 

O femeie s-a aventurat pe strazile orasului curand dupa ce si-a luat permisul de conducere. Pentru ca nu stia incotro s-o ia, s-a tinut dupa masina din fata.                                                         

Aceasta a oprit. Neintelegand ce s-a intamplat, s-a pus pe claxonat. Soferul a strigat la ea:                                                         

−  Doamna draga, unde vreti sa ajungeti? Sunteti in garajul  meu..         

 

Un barbat, devenit de putin timp sot, o intreaba pe tanara lui sotie:     

"- Draga mea, ai mai fi acceptat sa imi fi sotie si daca tatal meu nu mi-ar fi lasat o avere impresionanta?"                                   

"- Dragul meu, as fi acceptat sa iti fiu sotie indiferent ....de cine ti-ar fi lasat averea."                                                  

 

- M-am saturat de mania asta a vitezei. E pentru a treia oara cand era cat pe ce sa ma omori! se rasteste sotul infuriat la culme.                  

- Iubitule, te rog, mai da-mi o sansa!                                  

 

- Am ajuns deja in oras? intreaba sotia.                                   

- Cu siguranta, raspunde sotul, lovim din ce in ce mai multi pietoni!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Nişte turisti mergeau prin Apuseni. La un moment dat, văd chiar în mijlocul drumului un rahat. Se opresc ei şi încep să se certe dacă-i de bărbat sau de femeie. Trece pe acolo şi un cioban.

Turistii se opresc si-i cer să medieze conflictul. Ciobanul stă, se uită atent la rahat, îi dă ocol, după care declară cu siguranţă în glas:

- Apăi, îi dă bărbat!
- Cum poţi fi atât de sigur?! se minunează turistii.
- Apăi, unu la mână: muierile-s mai ruşânoase şî nu s-ar scăpa chiar în mijlocu' drumului, s-ar piti pântr-un tufan; doi: la câtă diştanţă-i între rahat şî urma dă pişat, musai să fie dă bărbat; şî tri: cum n-oi fi sigur, dacă chiar io perzonal l-am făcut?!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ion si Gheorghe la pescuit. Ion prinde o broasca testoasa. Broasca se roaga de Ion sa-i dea drumul, ca-i da in schimb 3 oua care ii vor indeplini cate o dorinta de cate ori va sparge cate un ou. Bine, bine dar dai si pt Gheorghe 3 oua, ca doar sunt prieteni. Testoasa accepta, cei doi primesc cate 3 oua fiecare. Bucurosi nevoie mare, isi dau intalnire peste un an. 

Dupa un an apare Ion cu o limuzina, imbracat intr-un costum Armani, musculos; ce mai, arata traznet. Gheorghe, ca vai de el, cu pantalonii rupti, sarac si slab ca-n ziua cand s-au despartit: 

−  Pai bine, Gheorghe, eu am ajuns acasa, am spart un ou si mi-am dorit sa am un oras in SUA numai al meu. Apoi am mai spart un ou si mi-am luat nevasta pe Miss Univers. Al treilea ou l-am spart pentru a arata asa cum arat acum... Tu cum de nu te-ai schimbat deloc, ba parca arati mai amarat ca inainte? 

−  Apai, mai Ioane, sti tu, cu necazurile vietii.... 

−  Dar cu oule ce-ai facut? Nu le-ai folosit? 

−  Pai sa vezi: cand sa intru in casa ma impiedic si am spart un ou. Fara sa vreau, am injurat " Mii de p...le", sti tu, asa cum injur eu de obicei.Ma ridic si... in toata casa mea era plin de p....le: pe pat, pe masa, peste tot. A fost musai sa sparg al doilea ou si sa-mi doresc sa dispara toate p...lele din casa, ca era vai de mine de venea Maria.

−  Pai bine, si ti-a mai ramas un ou... 

− Clar, dar a trebuit sa-l sparg si pe ultimul sa vina p..la mea inapoi...

 


Un iepure alerga vesel prin padure, cand, vede un cerb care fuma un trabuc.. 

- Ce faci, ai innebunit? Intr-o zi frumoasa, in mijlocul naturii, tu te intoxici? Hai cu mine sa alergi, sa-ti oxigenezi plamanii! 

- Ai dreptate, spune cerbul, si incepe sa alerge cu iepurele. In timp ce alergau, cei doi vad vulpea, care statea cu nasul in cocaina. 

- Hei, spune cerbul, aici in mijlocul naturii ti-ai gasit sa iei cocaina? Hai mai bine sa alergi. 

- Ai dreptate, raspunde vulpea, si incepe sa alerge cu iepurele si cerbul. Putin mai incolo, il intilnesc pe lup, cu seringa in mina.. 

- Hei, in mijlocul naturii, si tu te droghezi? Vino sa alergi cu noi, sa-ti oxigenezi plaminii. 

- Da' mai duce-ti-va-n p... mea, spune lupul, de fiecare data cind iepurele ia extasy, noi incepem sa alergam ca idiotii prin padure ! 

 


- Domnule doctor, impotenta te ia asa, dintr-odata? 

- Nu, mai intai te lasa sa te faci de ras de vreo 2-3 ori...

 


Doctorul îl întreaba pe Bula:

- Spune-mi, te rog, cum te protejezi când faci sex? 

- Domnule doctor, sunt foarte precaut, folosesc prezervativ si manusi chirurgicale!

- Si partenera?

- Care partenera?!

 


Sotul si sotia in pat....momente toride...... 

EA: ia-ma salbatic, arata-mi ca esti barbat adevarat ! 

EL: DA! DA! DA! 

EA: Spune-mi lucruri murdare ! 

EL: Baia, bucataria, covorul din sufragerie... 

 


In autobuz, inghesuiala mare. O tipa se adreseaza unuia care o impingea: 

- Ce te impingi asa dom'le, vrei sa te culci cu mine? 

- Nu, vai de mine, cum puteti sa credeti asa ceva? 

- Atunci da-te la o parte, poate vrea altu'... 

 


Sotul vine acasa si-o prinde pe sotie cu amantul in pat... Socat intreaba: 

- Ce se intampla aici? 

Sotia se uita la amant si zice: 

- Ti-am zis io ca-i prost?!! 

 


Intr-un taxi se urca o calugarita, eleganta si frumoasa.

Soferul, tinerel si frumusel, o priveste pe furis de nenumarate ori.

Calugarita il intreaba ce il framinta ... Soferul ofteaza....

"-Mi-e rusine sa va spun ...."

"-Fiule, nu fi timid .... Am auzit si vazut de tot felul in viata, nu te teme ca ma poti ofensa, din nimica toata ..."

"-Sincer sa fiu, spune soferul, am visat intotdeauna sa ma sarute o calugarita ... asa ca dumneavoastra ..."

"-Mde, s-ar putea implini visul tau, spune calugarita, cu conditia sa fi catolic si celibatar !"

Soferul, foarte excitat, spune :

"-Pai sunt ! sunt si catolic si celibatar !!!"

"-Bine, spune calugarita, opreste masina pe dreapta...."

Soferul opreste, calugarita se apleaca spre el si ii aplica un french kiss enorm, cu mina dreapta palpindu-i  "obiectele intime" ...

Dupa care il roaga sa continue cursa ....

Soferul, emotionat de momentul trait incepe sa plânga...

"-Ce s-a intamplat ? " il intreaba calugarita...

"-Maicuta, am pacatuit ... te-am mintit ! Sunt evreu si casatorit !"

"-Deh, zice calugarita, nu-ti face probleme ! Si pe mine ma cheama John si ma duc la un bal mascat..."







  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.