www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Toboșar începător București


Mielu
 Share

Recommended Posts

Salut,

Mă aflu în Bucuresti, am 29 de ani și m-am apucat de tobe de aprox. 1 an. Bat la tobe electronice Alesis DM10, împreună cu un prieten chitarist, într-un demisol închiriat. M-a luat virusul și m-ar interesa să-mi găsesc alți instrumentiști cu care să cânt și să mă dezvolt.

Menționez că lucrez în timpul zilei, însă dupa birou mă țin de nebunia asta, ba chiar mai merg și la lecții pe acustice. 

Intenționez să trec definitiv pe acustice, însă momentan caut un spațiu mai izolat. 

Până acum am cântat cover-uri AC/DC, RHCP, Placebo și Tame Impala, fără metale grele. 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Alex Plingu said:

Salutare ! :D  Ma numesc Alex, am 29 de ani [Bucuresti], sunt solist vocal si am o slabiciune pentru rock alternativ si oameni misto, mentionez ca am si o chitara insa la care mai am de invatat . Daca  vrei sa hang out si sa vedem ce iese. 0722774997 

Mersi Alex, mai strang instrumentisti (inca o chitara, poate niste clape, un bass...) si poate ne intalnim sa improvizam un pic sa vedem cum e. 

Link to comment
Share on other sites

Salut,

Sunt Gabi si sunt interesat de anuntul tau. Mi-ar face placere sa ne intalnim sa cantam ceva impreuna, m-am cam plictisit de cantat in dormitor :)

Cant la chitara de ceva timp si prefer partea de chitara ritm. Un demo cu mine cantand la chitara poate fi vazut pe canalul meu de youtube, unde (incerc sa) interpretez diverse cantece.

Daca mai e valabil sau mai esti interesat de inca un chitarist, "let me know"!

Edited by Gabi N
Link to comment
Share on other sites

On ‎28‎/‎07‎/‎2018 at 19:21, Gabi N said:

Salut,

Sunt Gabi si sunt interesat de anuntul tau. Mi-ar face placere sa ne intalnim sa cantam ceva impreuna, m-am cam plictisit de cantat in dormitor :)

Cant la chitara de ceva timp si prefer partea de chitara ritm. Un demo cu mine cantand la chitara poate fi vazut pe canalul meu de youtube, unde (incerc sa) interpretez diverse cantece.

Daca mai e valabil sau mai esti interesat de inca un chitarist, "let me know"!

Salut Gabi, 

Ne auzim pe privat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.