www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sterling by Music Man JP100D KOA (Crunch Lab & Liquifire)


KenjiHimura
 Share

Recommended Posts

Pret: 4200 RON
Localitate: Cluj-Napoca
Contact: andreivtulvan@gmail.com
Link producator: https://www.sterlingbymusicman.com/jp100
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Accept schimburi

Salutare,

 

Vand chitara Sterling by Music man JP100D Koa (made in Indonesia), cumparata noua de pe Thomann, in 18.04.2016. Chitara are doze DiMarzio CrunchLab (bridge) si Liquifire (neck), are locking tunners.. restul informatiilor le gasiti informatii in linkul de producator de sus. Vine si cu o husa foarte groasa (este poza atasata).

Este ca noua, cant doar acasa, ca hobby. Motivul vanzarii este faptul ca am cumparat de la loris un Music Man JPXI, si o chitara imi este suficienta pentru hobby-ul meu.

Am si factura, am cumparat-o de noua cu 1299 Euro (aproape 6000 Ron) - vedeti parte din factura in poza atasata.

Ca si schimb, nu ma intereseaza chitare, ci doar amplificatoare "metal" de dormitor (care au atenuator de putere, gen Engl Ironball.. idea 1W dar si 5W cred ca ar fi ok) sau o pedala de distors de calitate buna + diferenta.

Se poate testa oricand in Cluj-Napoca si o data pe luna in Sibiu / Zalau. Trimit si in tara, bagata in husa ei + cutia cu care a venit din Germania, de la Thomann.

Este exact modelul acesta -- arata mult mai bine in realitate decat in poze ---> 

 

IMG_4863.jpg

IMG_4864.jpg

IMG_4865.jpg

IMG_4866.jpg

IMG_4867.jpg

IMG_4868.jpg

IMG_4870.jpg

Capture.PNG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.