www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Rgc.ro Si Gibson


s0rin
 Share

Recommended Posts

Vreau sa felicit conducerea rgc.ro-ului pentru contractul super tare facut cu cei de la mymusia pentru importarea vestitelor chitari Gibson, si sper ca si ceilalti chitaristi de valoare ai acestei comunitati sa mi se alature in a le ura, lui Cosu si celorlalti,cat mai multe realizari in plan profesional ,cat mai multe chitari vandute si implicit cat mai multi forumisti chitaristi mymusia-isti.

 

 

ps: Cosu eu deja am trimis e-mail pentru o comanda , deoarece preturile sunt super bune m-am hotarat sa cumpar vreo 4 , dau si pe la neamuri ...cadouri de pasti....

 

Inca o data succes la vinzari ....si pentru cei care vor sa isi cumpere chitari , nu ezitati , chitarile mymusia sunt foarte vestite si apreciate in lumea larga de catre o vasta armata de chitaristi celebri ( pentru cei care nu cunosc , mymusia sunt inventatorii chitarilor Fender stratocaster cu corp de telecaster si suflet de Gibson).

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman

Sa se dea cate una sa ajunga la toata lumea!

 

 

Ma mut in Japonia, aia nu stiu de 1 Aprilie. :)

Edited by radioman
Link to comment
Share on other sites

@Gotham te rog da un mail cu detalii la gibson@rgc.ro . Asemenea detalii nu se discuta in public.

Multumesc

 

@s0rin, multumim pentru urari. Speram sa oferim produse care sa indepilneasca exigentele tutoror.

 

 

Cosmin

Marketing Director

RGC.ro, East European Branch

 

 

 

PS: cautam distributori in Europa de Vest

Link to comment
Share on other sites

iulian informatia este confidentiala dar ce iti pot spune este ca speram ca pana la sfarsitul saptamanii viitoare sa depasim volumul de unitati vandute tot anul trecut in Romania.

Cum stocul este limitat eu zic sa comandati acum pentru a evita eventualele asteptari.

 

Cosmin

Marketing Director

RGC.ro, East European Branch

Link to comment
Share on other sites

Guest space

Ma uitam pe site-ul celor de la MyMusia...dar am o intrebare...cum de instrumentele alea sunt atat de IEFTINE?

Adica am zarit pe acolo si chitari de 200 de dolari pe care scria Fender sau GIbson...sunt nedumerit :)

Link to comment
Share on other sites

Guest space

"Asadar, incepand de astazi puteti achizitiona prin RGC.ro chitare Gibson My Musia la preturile de pe site-ul producatorului, practic neexistand costuri de transport international (pentru livrarea in tara se va calcula o taxa personalizata pentru transportul prin curier rapid si plata ramburs)"

 

hmmm...ce sa inteleg din asta?daca nu aleg transport prin curierat, nu mai platesc nimic pt transport?

Link to comment
Share on other sites

Guest John_OttO
Eu vreau sa fiu distribuitor autorizat in Galati :(

Deci lol frate deci am ras minute in sir dupa acest anunt deci clar :) Asta a fost buna si eu va felicit da' vreau si eu o oferta ce mama naibii :) Si mai propun ca membrii cu vechime sa mai beneficieze si de o reducere substantiala.Oricum tare asta multam ca mi-ati luminat aceasta dimineata.Tare rau :)

PACE!

 

LE:imi cer scuze ca datorita entuziasmului nu am citit pana la capat si nu am apucat sa vad faza cu reducerea.keep up za gud uorc

Edited by John_OttO
Link to comment
Share on other sites

Pei iegzista si reducere pentru veteranii forumului de 23.5 % mi se pare! S-au gandit chiar la toate...daca tot vine pastele sariti pe ele mai dati un cadou la rude, la lautari...si neaparat va faceti si singuri un cadou!

Eu ma fac distribuitor in RAHOVA! Deja caut un spatiu de inchiriat sa imi fac si magazin...

Link to comment
Share on other sites

Am primit cateva zeci de emailuri legate de distributia altor marci (Fender, Ibanez). Raspunsul este din pacate negativ deoarece exista deja in tara distribuitori.

 

Pentru contractele de dealership veti fi contactati in cel mai scurt timp de un reprezentant RGC.ro.

 

Cosmin

Marketing Director

RGC.ro, East European Branch

Link to comment
Share on other sites

Guest gnrmarius

As fi vrut totusi sa reprezint interesele Ibanez in Militari...nu se poate totusi rezolva cumva cu o mita?Hai te rog, poate facem ceva...ai PM!

Link to comment
Share on other sites

Cumparati cu incredere fratilor.....Eu mi-am cumparat o chitara de acest tip de curand( a in urma threadului deschis de acum cateva luni http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=8880&hl=mymusia

Cu ajutorul lui Cosu & team am putut sa pun mana pe o astfel de chitara , ce e drept a costat nitel mai mult trasnportul si tot a meritat. Ce sa mai spunem acum cand taxele de transport nu mai exista :) :) :)

Chitarile sunt excelente.....Finish exceptional.....iar sustainul incredibil. Deci pot sa declar ca aceasta chitara se compara cu orice chitara facuta cel putin in japonia care trece de pragul de 1000 euro.

A mea este un model custom....si de cateva zile nu o mai las din mana

 

 

O mica poza cu iubita mea ........MULTUMESC RGC :(B);)

;) STB :o

post-1317-1175420513_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

ma gandeam sa intreb si eu...k mi se pare cam... wierd..: de ce sunt atat de ieftine?

 

@cosu: apropo de chestia cu 500 de posturi = veteran....stai sa vezi cate posturi o sa urmeze pe rgc in aprilie.

Edited by Wierdguy
Link to comment
Share on other sites

Guest gnrmarius

Am primit primul Ibanez...f f f multumit la pretul de 155euro, e mai mult decat imi doream...nu ma asteptam!Sustain infinit, doze custom, ce mai, mare afacere!

 

Multumesc Cosu & RGC team!

 

Poza:

post-779-1175422829_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest cooasha

Mai, am ceva reducere la Gibson Slash Signature? Ca am niste creti prin cartier si as dori sa-i inzestrez cu scule adevarate....Si pentru mine un Gibson Telecaster Hendrix Signature, daca mai sunt pe stoc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.