www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Portofoliu Mixing


Alin N
 Share

Recommended Posts

Salutare tuturor,

Relativ recent am inceput sa imi prind urechile mai serios un pic in treburi de mixing. Sunt la inceput momentan si caut sa capat cat mai multa experienta si sa imi creez un portofoliu si am o rugaminte catre voi, colegi RGC-isti :)

Daca aveti inregistrari de ale trupei voastre sau proiecte individuale, orice ar fi, mi-ar placea sa lucrez si eu la ele sa le pot avea la portofoliu (cu acordul vostru, evident). Aici ma refer inclusiv la materiale pe care le-ati scos deja, dar aveti trackurile.

Momentan nu imi pot oferi serviciile la nivel mai profi, sa va mixez/masterizez pentru a scoate materialele pentru ca mai am mult de invatat (de asta nu am scris in titlu ca ofer servicii de mixing etc ci CAUT pentru ca eu as avea de castigat mai mult decat voi). Mi-ar placea, insa, sa lucrez cu diverse persoane in directia asta ca sa fie cat mai aproape de cum merge treaba in realitate: eu va fac mixurile, va trimit, dati feedback etc. Altfel doar sa mixez si sa le tin pentru mine, gasesc pe net resurse. Ideea ar fi sa lucrez pe baza de feedback la proiectele respective. Voi nu aveti nimic de pierdut, decat cateva minute sa ascultati ce fac si sa imi dati feedback. Eu, in schimb, as avea de castigat experienta, material la portofoliu si de ce nu, poate niste legaturi cu oameni super faini!

Daca sunteti interesati sa ajutati un coleg forumist la inceput de drum in directia asta, trimiteti-mi mesaj privat pe forum, va rog.

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.