www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

A cui e chitara?


Guest BigMac
 Share

Recommended Posts

Mah tu ai gresit una si apoi ai pus poza,nuinteleg de ce nu pot face si altii asa.

 

Vezi pagina 77. Ai zis Orianthi cand in poza era Jennifer Batten. Nu avea cum sa fie Orianthi pt. ca in anii '87-'97 Batten a fost chitarista lu' Michael Jackson. Dupa cum arata Michael Jackson in poza nu avea cum sa fie inainte de '97 poza aia.

 

Am dat si io un google si am gasit un blog unde poza aia e pusa aiurea in tramvai si scrie prostii dedesubt.

http://escapefromcorporateamerica.blogspot...emale-lead.html Blogarasu asta era beat cand o pus poza. I-au scris cativa dedesubt si a recunoscut ca nu e Orianthi dar nu a schimbat poza.

 

Nu ma asteptam de la niste chitaristi sa o muste asa usor.

 

Orianthi canta toata ziua pe PRS, in nici un caz nu e Orianthi.

 

Deci pune tata inainte sa o ghicim pe a lu' nush cine ca si altii au pus desi au dat-o in bara.

 

Vezi ca cel care a pus poza a zis ca e Orianthi...si de acea am pus eu alta.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
John Deacon?

 

Ce chestie, la el nu m-am gândit când am dat hint-ul. Hintul e perfect asemãnãtor. Nu e el, dar e cineva de acelaºi calibru.

 

A plecat în '93 din formația care l-a consacrat ( dupã 31 de ani ) , revine în muzicã într-o nouã trupã în 97.

 

Vechea trupã încã e activã, foarte ...

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Ce chestie, la el nu m-am gândit când am dat hint-ul. Hintul e perfect asemãnãtor. Nu e el, dar e cineva de acelaºi calibru.

 

A plecat în '93 din formația care l-a consacrat ( dupã 31 de ani ) , revine în muzicã într-o nouã trupã în 97.

 

Vechea trupã încã e activã, foarte ...

 

cu atatea hinturi, gandul ma duce la Bill Wyman.

Link to comment
Share on other sites

Cedez locul, ca trebuie sa fug.

 

Nu fugi de rãspundere... OK, disearã bagi douã atunci. Zâs !

 

Din '78 a început într-o trupã new wave, vreun deceniu, apoi carierã solo ºi colaborãri cu Robert Palmer , Rod Stewart, Paul Rodgers.

 

Revine pentru un turneu mondial cu trupa inițialã 2004- 2005.

 

post-10823-1283678863_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Nu e Townshend. De ce tragi cu ochiul? :)

 

E prea mare ca sã vã dau indicii, o sã-l ghiceascã Stratman. :lol:

Edited by Baumwolle
Link to comment
Share on other sites

Nu e Townshend. De ce tragi cu ochiul? :)

 

E prea mare ca sã vã dau indicii, o sã-l ghiceascã Stratman. :lol:

 

Chiar mã gândeam cã-i o poantã. Am scris Clapton întîi, apoi am vãzut poza ºi-am "muºcat" pe Townsend. Acu cãutam pe Google ºi nu-l vãd cu aºa o chitarã ºi m-am gândit ... ªmecherie pe tine...

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.