www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tove Lo - Habits (Full Cover)


Alin N
 Share

Recommended Posts

Salutare,

Am facut de amuzament un cover asa cu de toate (ca shaorma) la Habits de la Tove Lo (piesa care mie, personal, chiar imi place destul de mult pentru o piesa comerciala).

Detalii legate de sculele folosite puteti gasi in descrierea videoclipului. La voce este verisoara mea care nu a mai cantat de mult insa mie imi place vocea ei si nu as vrea sa se lase complet de cantat, asa ca incerc sa o conving sa mai facem cate un cover, ca sa mai exerseze din cand in cand :)

Pareri, impresii, senzatii, rosii, oua, orice ar fi, le astept cu interes. Enjoy!

 

Edited by Alin N
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Suna destul de bine :D is anumite chestiuni care mie personal nu mi-au placut , dar nu multe is legate de vocea ei , ea canta chiar bine. La mixat si anumite tonuri de chitara am avut putine probleme. Dar na nu e un gen de muzica care il ascult asa mult incat sa fiu expert. Oricum canta foarte fain fata 

 

Link to comment
Share on other sites

Salut!

Mersi fain de feedback! Pe partea de mix inca invat (chiar am primit niste sfaturi, titluri de materiale de studiat foarte faine de la un coleg de forum), dar ideea e ca fiind la inceput, mereu invat chestii noi care fac lucrurile sa sune mai bine si daca tot revin si revin si revin pana iese ceva super, ajung sa nu mai scot deloc piesele la care lucrez :))

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.