www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
hourglass

expirat vând [EXPIRAT] Strymon Flint

Recommended Posts

Pret: 1200 RON
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Accept schimburi

Avand in vedere ca nu reusesc sa gasesc schimburile de care am nevoie, cu aceasta pedala, m-am hotarat sa o vand. 

Prin urmare pret: 1200 RON si accept schimburi... daca cumva da al' de sus sa se'ntample. Nu includ transportul.

Pedala are cutia si alimentatorul ei original. Nu ma grabesc deloc sa o dau. Isi face treaba de minune. O vand pentru ca imi regandesc setup-ul, incetul cu incetul.

In aproximativ aceeasi zona de pret, schimb cu:

- Reverburi

- Delayuri (orice tip de delay, desi imi surade mai mult tape si double delay)

Intr-o varianta de pachet, schimb cu:

- Pedalboarduri (desi aici sunt putin pretentios, nu voi accepta pedalboarduri care sunt uzate bine), surse de alimentare + cabluri alimentare, stative chitara, placi de sunet pentru home recording si ne reglam noi cumva diferentele

- Mai multe pedale la pachet (in varianta asta accept delayuri, reverburi, fuzzuri, wahuri si tunere gen korg pitchblack sau polytune) si ne reglam noi cumva diferentele

NU schimb cu:

- Multi-effect procesoare de genul BOSS/Line6/Zoom

- Instrumente

IMG_20171216_190420.jpg

Culmea... cand il aveam la schimb, primeam oferte de cash, cand il am la vanzare, primesc oferte de schimb, dar care nu includ nevoile mele.

Asa ca pentru ca e saracie si pentru ca se misca mai greu lucrurile, mai largesc un pic spectrul de schimburi:

- O chitara buna stratocaster (un Vintage eventual? sau un Fender MIM bun) cu doze dragutele

- Line 6 POD HD500X

As prefera totusi sa schimb cu un instrument bine-ingrijit, mult mai mult decat cu un procesor.

Edited by hourglass

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.