www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Posturi pinned


Blackthorn
 Share

Recommended Posts

On 2/10/2018 at 14:29, whisky said:

Am presupus intotdeauna ca aceste pin-uri se obtin prin plata unei anumite sume de bani. Nu-i asa? Daca se obtin altfel, de ce nu stie nimeni. Deci, de fapt, cerem unui administrator de forum RGC sa ne explice clar cum se pun aceste pin-uri.

LOL. 

Forumul asta nu-i trecut in constitutie ca proprietate comuna din cate stiu. Cineva plateste un server si nu ia nimic in schimb asa ca de unde si pana unde cerem noi adminilor sa dea explicatii pentru un serviciu oferit moka ?!

Edit: Am citit si pe celalalte pagini, wow ... ce atitudine ... 

 

you-see-that-thats-why-we-cant-have-nice

 

Edited by SKU
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, SKU said:

Forumul asta nu-i trecut in constitutie ca proprietate comuna din cate stiu.

Şi cam cîte ştii?
Si doi, moka se refera la ceva umilitor - spre deosebire de pomana care e un ritual mistic respectabil. Nu cred ca scopul celor care au organizat acest forum a fost unul de umilire si nici ca se administreaza discretionar. Si te anunt, ca sa mai stii inca si alte lucruri care iti vor folosi in viata (pentru ca esti inca la inceput de drum), ca pe acest forum sint foarte multe persoane respectabile pe care le jignesti prin aceasta atitudine pe care o ai.
Si trei, in toate aparitiile tale ca comentator observ un ton superior caruia - marturisesc aici in public - nu i-am gasit nicio justificare, baza sau legatura cu realitatea.
semnez: Marius Roşiu.
*pe tine cum te cheamă?

Edited by whisky
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.