www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Gilgos

expirat vând [EXPIRAT] Ibanez AW 3050 CE-LG (All solid)

Recommended Posts

Pret: 2600 RON
Link producator: https://www.gear4music.com/Guitar-and-Bass/DISC-Ibanez-AW3050CE-Artwood-Series-Electro-Acoustic-Guitar/QO3
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

O chitara de referinta a celor de la Ibanez din seria Artwood, lemn solid (fata cedru, spatele si lateralele din mahon), electronica LR Baggs Element (folosita de Gibson), cu un aspect si un sound deosebit. Foarte usoara dpdv al greutatii. A fost produsa in serie limitata.
Este intr-o stare impecabila, tinuta numai in case cu umidificator.
In pret este inclus si case-ul. Mai multe detalii si preturi comparative pe net.
Pret usor negociabil...

thumbnail (1).jpeg

thumbnail (2).jpeg

thumbnail (3).jpeg

thumbnail (4).jpeg

thumbnail (5).jpeg

thumbnail (7).jpeg

thumbnail (8).jpeg

thumbnail (9).jpeg

• Like 2

Multumesc pentru oferta...am citit despre PRS, e o chitara faina, dar sincer, nu am ce face cu ea...nu folosesc chitara electrica. Am avut una acum cativa ani care aduna praful si a trebuit sa o vand. Imi pare rau...ne auzim eventual dupa ce o vinzi. Stiu ca e greu sa vinzi ceva bun care merita si costa...banii sunt putini si fiecare incearca sa se impace cu ideea bugetului avut. Eu vand chitara deoarece mai am doua de top (martin si  takamine) si nu se mai justifica...in fine...e de vanzare :) 

o chitara fara placaj laminat...adica totul e lemn solid ...rezonanta de lemn cu sistem LR Baggs,  cutie transport, curea ...la numai 500 E....( corzi noi Martin&Co Eric Clapton 012-054). E super oferta...putine chitari se mai fac all solid si se vand pe bani...multi.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.