www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Sign in to follow this  
the_resident

expirat vând [EXPIRAT] Dean Hardtail (Korea)

Recommended Posts

Pret: 1550
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Chitara e in stare buna,  pun in curand poze reale. 

Se vinde doar chitara fara alte accesorii.

Preferabil in Arad sa se poate verifica/canta..

Pretul e foarte putin negociabil, o vand pt. ca nu am timp de cantat.

Nu ma intereseaza schimburi de nici un fel.

Dean Hardtail.jpg

Dude.. treaba e ca nu am primit mail de la RGC cum ca am reply, so.. iaca-ta.. o trecut o luna. 

Am pus anuntu' pe olx... 
https://www.olx.ro/oferta/chitara-electrica-dean-hardtail-korea-ID9NdP7.html

olx-u zice ca is 7 "interesati" dar.. doar o persoana mi-o oferit 1200lei ..so.. pentru moment.. mai asteptam, nu is stresat sa o dau, doar ca sta degeaba si ma cam enerveaza ca o vad si nu cant la ea : ) 

P.S. dap..se misca treaba in Arad daca vinzi saorma sau ai magazin in mall .. nu prea m-as complica cu trimis in tara pt. ca nu am cutie la ea si am inteles ca in ultima vreme fac nazuri curierii daca nu ai cutie ca lumea... 

P.S.2 Cheitele au fost schimbate cu un alt model ce are o rotita jos cu care strangi coarda, sa nu mai sucesti ca nebunu' in jurul axului, mie mi se pare foarte cool, cheile par a fi de calitate (nu scrie nimic pe ele) si chitara sta acordata beton. Nu am cheile originale, asa am cumparat-o si eu.. 

''Dude''... ti-am trimis si mesaj pe telefon. :) Chiar nu am nici o idee despre interesul tau in a vinde aceasta chitara. Din cei 7 interesati te-a sunat cineva? Eu am un interes real pentru chitara si sunt si din Arad. Asa ca ce sa mai zic? Astept sa vad ce ai de gand sa faci si poate daca te hoarasti, imi scrii si tu un mesaj sau imi dai un telefon. Toata stima.

Am primit in sms care zicea: "Mai e de vanzare chitara aia" si am presupus ca ii safe sa il sterg. 

Am vb. zilele astea cu cineva din Arad (pe olx) zicea ca intre sarbatori vine sa o vada. 

[Pro tip] Secretul e sa suni daca vrei cu adevarat ceva, iti spun din experienta :  )

Merry Christmas!

Stimabile... m-ai lasat fara cuvinte. Daca tu stergi un mesaj de interes pentru ceea ce vinzi, absolut fara nici un motiv, sens sau logica (in loc sa raspunzi un simplu 'da' si sa primesti ulterior un telefon) pentru mine s-a incheiat. Si nu as da 'pro tips' de genul - nu e nici un secret. Vrei sa vinzi ceva, iti dai interesul; nu ti-l dai, stai mai mult la vanzare. Mult succes pe viitor. Toata stima.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.