www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lectii chitara (acustica/electrica), bass si pian, Bucuresti


Sebi Jack
 Share

Recommended Posts

    Salut! Predau chitara (acustica/electrica) si chitara bas pentru nivel de incepator si mediu, iar pian exclusiv pentru nivel de  
incepator. Varsta minima este 8 ani. M-am apucat de chitara, respectiv de muzica acum 15 ani, iar pe scenele din tara si de afara activez
de peste 10 ani si sunt absolvent al facultatii de Pedagogie Muzicala, unde am studiat mai ales pian, dirijat, armonie si compozitie.  


Orice instrument ales vine la pachet si cu ceva teorie muzicala, fara de care nu se poate trece de un anumit plafon (i.e. principiul
mimesis, sau "monkey see, monkey do"). Sedintele dureaza 2 ore si sunt impartite in 2 parti: "teorie" si "practica". Cu toate astea,
partea de teorie nu este prezentata ca o serie de informatii aride, ci este aplicata si inteleasa intr-un anume context muzical.

Pentru mai
multe detalii despre mine, metodologia mea, sau alte informatii despre curs, apelati-ma, va rog, in privat, sau pe nr 0733 955 999.

Edited by Sebi Jack
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.